0

@Joe_Pesci Cules???

0

@szymon351 Słabe ogniwa to zarząd i ich decycje, z zatrudnieniem Setiena na czele...

0

@barcelonaLM Dobrze, że odszedł trener, który ogarniał taktykę i w zamian mamy kolesia zapatrzonego w Messiego i krowy? Przecież ten Klub przerasta Setiena i jego 15 pokoleń wstecz.

0

@BarcaInfo Zaangażowanie padło po odejściu Valverde, przyszedł "półamatror", drużyna szybko wyłapała, że w tym panem cudu nie będzie. Trener z cyklu "co ja robię tu".

0

@masq To komenty byłby pod artykułem o meczu, żaden dramat.

0

@Coutinho007 Bo po co dać młodych do B żeby wywalczyli awans...

0

@endriuuu2 Teraz nie ma zadym na marszu, bo ci co go atakowali idą na czele.

6

@Tomo1989 Nikt się za nikogo nie weźmie. Układ jest prosty, my nie tykamy was, a wy nas. Obie strony mają swoje za uszami i wiedzą, że jak kogoś postawią przed trybunałem to będzie efekt domina.

3

@Khajio Pamiętaj, że dla wielu tutaj strona ogranicza się do LaRambli...

0

@Sysia11 Mandaty są nie tylko jazdę samochodem.

2

@19cukier48 Ilu w tym było pedofilów i kolegów bez prawomocnego wyroku?

0

@Kamilos84 Te % raczej nie przeszkadzały mu w byciu w miarę dobrym prezydentem.

0

@Danny Gaucho Mówienie tak Momaco, które ponad 20 razy było na podium w lidze (w tym 8 mistrzostw) to ignorancja.

2

@PatrychoO Trudno żeby nie było ciekawiej.

1

@Arkon Ważne, że Legia Mistrz.

14

A później, że Semedo nie ma asyst.

0

@kamson24 Szkoda, że Kasperczak jako trener w zasadzie nic nie zadziałał do polskiej piłki.

1

@tbas Pytanie czy to jego wnioski, czy powtarza to co wyczytał w twitach hiszpańskich dziennikarzy.

0

@PatrychoO Kobieta zabiera głos raz na 5 lat, może tylko wtedy ją wypuszczają.

1

@Pogba Wczoraj pis robił raban, że jakiś magistrat (chyba w Łodzi)umieścił na swojej stronie info o tym, że przyjeżdża do miasta Trzaskowski. Ile było krzyku, że to wykorzystywanie urzędu do walki politycznej. Oczywiście wysyłanie w Polskę ministrów z banerami Dudy takim czymś nie jest.

7

@pax Dziwne? Przecież tak jest odkąd pozwolili Solorzowi na fuzję banków, o którą starał się od lat i po kilach dniach Polsat ze stanowiska wyglądającego na bezstronne stał się bardzo propisowski. Kilka dni temu dostał zgodę na kupno interii (co przez wielu jest uznawane za niezgodne z ustawą antymonopolową). Polsat był w miarę bezstronny, ale to już nie wróci, za przysługi trzeba płacić.

1

@Kubox Morawiecki rozdaje gminom pieniądze, które formalnie można będzie ruszyć 30 sierpnia, ale w sumie dla nich to nic dziwnego, oni podstawy prawnej nie potrzebują. Prawo to prezes.

3

@lucca87 On jeździ jako kandydat, powinna płacić partia. Tak się przyzwyczaił przez miesiąc przed wyborami, które się nie odbyły, że niby spełnia obowiązki głowy państwa.

0

@Ronin47 Widziałeś kiedyś Firpo grającego na skrzydle?

0

@Encore To wtedy się okaże, że na Trzaska była rekordowa ilość nieważnych głosów...

0

@Pogba Może czeki przywiózł? Te, które będą mogli zgodnie z prawem dopiero w sierpniu rozdawać?

1

@AV0CAD0 Mam wrażenie, że te twoje niby podrobione konto na kafejce to jednak nie fejk.

3

@Bernard777 Nie zagrają. Druga runda eliminacji to maks.

0

@BarcaInfo Tutaj wcześniej nie odgwizdali spalonego?

0

@Kimirionum 5, nie minęło czasem 10?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?