La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

5

Tyle pieniędzy z naszych podatków będą dostawać partie co roku
1. PiS - 23,5 mln zł
2. Koalicja Obywatelska - 19,8 mln zł
3. Lewica - 11,5 mln zł
4. PSL - 8,4 mln zł
5. Konfederacja - 6,8 mln zł

konto usunięte

3

@Criss18Barca Łącznie 70 mln. Dzieląc to na liczbę osób w sejmie i w senacie (560) wychodzi na głowę 125 000. Miesięcznie 10 416 zł... Wiadomo, że nie wszystko idzie do ich kieszeni, ale i tak szkoda strzępić ryja...

15

@TheNekro94 Te kwoty to chyba tylko dotacje dla partii. Uposażenie posłów i senatorów to inna bajka.

konto usunięte

0

@mkord Jeśli tak no to jeszcze większa paranoja...

0

@TheNekro94 To są tylko subwencje partyjne, z których 4 lata temu zrezygnował Kukiz nie nazywając się partią. Każdy poseł dostaje pensje+dietę i hajs na biuro poselskie, który nie jest taki mały.

0

@Criss18Barca
Konfederacja ma w sobie przyszłość, dużo młodych ludzi głosuje na nich, jak wiemy młode pokolenie za parę lat przejmie stery, gdy stare komuchy pójdą do św. Piotra.
Szkoda tylko, że nadal, mało inteligentna Wieś, głosuje na to by Państwo rujnować.
Sami tworzymy ten kraj, skoro tyle głosów było na PiS, to nie chce przez 4 lata słuchać jak w tym Państwie jest zle i nie dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?