La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

konto usunięte

0

Proszę niech chociaż w 1/2 Barca zagrała tak jak city :c

konto usunięte

0

@Hushovt w 1/10 byłoby dobrze

konto usunięte

1

@Hushovt o może jak City z Norwich gdzie w dupsko dostali?
Kiedy wy skonczycie takie głupie porównywanie meczów.
Barca u siebie w tym sezonie 5:2 z Betisem i 5:2 z Valencia. Mało?

konto usunięte

0

@MarioVeB! Owszem mało bo ile takich meczy jest w sezonie a ile meczy mamy w których męczymy się niemiłosiernie i walczymy o 3 pkt do ostatniej minuty?

konto usunięte

1

@Hushovt u siebie? Barca wygrywa z każdym od świeta przegra mecz raz na 20 spotkan

konto usunięte

1

@MarioVeB!Barcelona od 3 lat męczy stylem kibiców w tym mnie i mam prawo narzekać bo jak widzę jak Pep zmotywował swoich piłkarzy po przegranej z norwich to tęsknie za czasami gdy był tu trenerem jego piłkarze nie cofali się tylko dalej chcieli bramki strzelać a Barcelona przy 2-0 staje w miejscu...

0

@Hushovt Barca Pepa to były 3-4 gole w pierwszej połowie i granie w stojanowa w drugiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?