mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To masz jeszcze 5 lat na pierwszy obrazek.
9
Jemu zawsze brakuje rytmu, a praktycznie nigdy nie zawodzi.
0
Nie jeden błąd dzisiaj, a co najmniej 3, które powinny się zakończyć stratą gola.
13
No i Miranda dopełnił swój słaby występ.
0
W pierwszej połowie objeżdżany niemal w każdej akcji, drugi gol po jego złamaniu linii spalonego, w ataku nie istnieje.
0
Chyba najsłabszy na boisku.
0
Nie kurła, tylko spóźniony z wyjściem Miranda. Cała obrona idzie równo do przodu a ten kloc stoi i patrzy.
0
Masz na priv.
0
Wyprowadzenie piłki z obrony u naszych to jakaś parodia.
1
Teraz sprawdź ile obligacji wypuścił PiS i w jaki tempie wzrasta zadłużenia Skarbu Państwa. Obecnie dług wynosi ponad 960 mld, jak obejmowali władzę było około 840.
0
Czyli po prostu amerykańska whiskey...
0
No tak, bo to w końcu whiskEy :)
4
No i?
Bo nie wiem do czego się odnosisz.
3
Co to ma te tego, że liga jest żałosna? Wyniki na poziomie większości lig w Europie. W wielu meczach Barcelony tylko Alba biegał szybciej.
0
Serio myślisz, że to jakkolwiek działa?
0
Możliwe. W danych tego Lenarta nic się nie zgadza.
0
Tutaj akurat transfermarkt się myli :)
0
Jaki kraj taki var:)
0
Te wczoraj to było jakiś tydzień temu.
0
Weź pod uwagę, że nie każdy nauczyciel ma te dodatki. Większość ma jeden lub dwa z tych, które wymieniłeś.
1
Skąd pomysł, że pisały to te same osoby?
6
Który z nich to przydomek?
0
Nie wiem dlaczego przeczytałam, że zdobędzie zamiast zobaczy:)
0
Jest jakaś LM stadionów?
0
Słabi, czy nie oni mają ligę na styku i muszą wygrywać.
3
Może nie umie operować to nie chce się tego podjąć :)
1
Roberto pewnie myślał, że to owacja dla niego jak schodził :)
4
On mądry, Ty nie za bardzo. Naprawdę.
0
Dakaru nie ma od czasu przeniesienia do Ameryki Pd.
0
Wg mnie tam nic się stało. Koleś sobie chrachnął gdzie obok Edena. Fakt, miejsce głupie, ale nie chce mi się wierzyć, że nikt nie reagował. Był sędzia, Hazrd, lekarze Chelsea. Robienie g..burzy z niczego.