- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
6
Czy uważacie, że za jakieś 10 lat, znów możemy być świadkami czegoś podobnie wyjątkowego jak Barca w latach 2008-2012?
Wiem, że często do tego nawiązuje, ale ostatnio trochę na ten temat rozmyślałem i jestem ciekawy ile osób ma podobne wrażenie do mojego. Oczywiście, jest to bardzo (!) wyidealizowana i utopijna perspektywa przyszłości, ale wydaje mi się, że szanse są. Xavi w przyszłym roku kończy karierę, zacznie się parać trenerką, a wiadomo jak postrzega On futbol, w Pepie był/jest zafascynowany. Guardiola po trenowaniu City, pójdzie do Włoch, lub może trenować reprezentację. Po przygodzie z trenowaniem wielkich drużyn, jak sam wielokrotnie wspominał, wróci do Barcelony, myślę że jako ktoś, kto będzie dbać o młodzież. Podejrzewam, że wiele zawodników ze starej gwardii będzie pracować wtedy w Barcelonie. W szkółce mamy wychowanków, którzy mają wyjątkowy talent: jest Alena, Riqui Puig, Xavi Simons, można nawet wspomnieć o Polaku, Michale Żuku, który również zapowiada się bardzo obiecująco, jest również dobrze zapowiadający się Chumi. Pewnie o paru zawodnikach zapomniałem, ale to też pokazuje potencjał kadrowy La Masii. Dodatkowo przyszłość Barcelony uzupełnia świetny transfer Arthura i myślę, że w przyszłości Barcelona będzie się starać o podobne transfery młodych i utalentowanych zawodników.
Łącząc to wszystko, wychodzi nam obraz drużyny, która ma realne szanse nawiązać do tych wyjątkowych lat. Jednak aby to się stało, musi wszystko się ponownie ułożyć idealnie w czasie, a o to będzie najtrudniej.
11
@macio_944 To już się nigdy nie powtórzy i im szybciej ludzie sobie to uświadomią tym lepiej dla nas wszystkich.
3
@Wawrzyszewski Dlaczego miałoby się nie powtórzyć? Wszystko może się zdarzyć. Na przykład podam faceta z miejscowości niedaleko mojej, który w jednym tygodniu trafił 6 w totka by w następnym tygodniu znowu trafić 6 w totka. Życie pisze różne scenariusze. Nie nastawiam się, że historia zatoczy koło, ale również tego nie neguję. To tak jakby przed rewanżem z PSG powiedzieć, że nie mamy żadnych szans, po czym ładujemy im 6 bramek.
2
@Wawrzyszewski Nie wiem czy się nigdy nie powtórzy, podałem argumenty świadczące o tym, że jest możliwość nawiązania do gry i sukcesów tamtej drużyny. Nie wiem jednak w jakim stopniu, w jakim procencie.
0
@macio_944 Jeśli ma to być coś tylko podobnego to jak najbardziej może się powtórzyć ale przede wszystkim należy wyjebać na zbity pysk pana Bartomeu i jemu podobnych, wybrać nowy rząd i dodatkowo drużynę powinni poprowadzić Pimienta z Xavim!
0
@SeeleyBooth Zapytaj go ile kasy z tej pierwszej 6 wydał na kupony żeby wygrać drugą. Nie on jeden wygrał 2 razy, jest kilka takich przypadków w Polsce. Kiedyś był program o kolesiu co wygrał 2x6, na drugą kupił losów za 0,5 mln.
0
@mkord W sumie mogę zapytać, bo teraz wozi ludzi busem do drugiego miasta i często z nim jeździłem :D Wszystko przebimbał.