mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby na przykład Barca nie dostała kary od UEFA za kontakty z zawodnikiem poza oknem?
0
To była tylko jego konferencja czy ogólna repr. Francji a On po prostu na niej był?
71
Przecież jakby dzisiaj potwierdził, że odchodzi to automatycznie potwierdziłby, że jakiś klub (Barca) kontaktował (dogadał) się z Nim poza okienkiem transferowym, co jest teoretycznie niedopuszczalne.
1
Oczywiście, że jest dobrze. Twierdzę tylko, że ta grafika trochę zakłamuje rzeczywistość. Bardziej miarodajna i odczuwalna dla "statystycznego Kowalskiego" byłaby grafika z podaniem rzeczywistej wartości PKB/mieszkańca, a tutaj jesteśmy za Czechami, Słowacją i kilkoma innymi krajami.
1
Na tej grafice nie ma danych ile PKB wynosiło w danym kraju.
Chyba łatwiej zrobić przyrost 100% z 10$/mieszkańca niż z 50.
Np. takie Węgry startowały z poziomu 8000, my mieliśmy poniżej 6000.
2
Jak zaoszczędzona kasa? Było w pi...du wydane na Rochembacków, Geovanich i innych Christanvalów. Skąd w pewnym momencie wziął się dług ponad 500 mln? Z oszczędności? Barca zawsze kupowała i zawsze dużo wydawał na transfery.
1
Procentowy wzrost PKB z poziomu jaki był w 1989 to jednak nie aż taki wielki wyczyn.
0
Zgadzam się w 100% procentach. Chłopak będzie poza treningiem praktycznie miesiąc. Wstawianie Go do składu będzie wielkim ryzykiem, raz - ten bark może się całkowicie rozwalić, dwa - jego forma to na ten moment wielka niewiadoma.
2
Znajdź definicję słowa modernizacja zanim zaczniesz się nabijać z innych.
3
Najwięcej szarej masy to nie wie po co maszeruje 11 listopada.
0
Wszystkie transery poza klauzulami są płacone w ratach.
5
Olbrzymią wiarę to musieli mieć ludzie w Valencii skoro zgodzili się na taki zapis zamiast czegoś łatwiejszego do osiągnięcia.
1
Dogadają się z klubem, a zawodnik powie, że nie chce transferu...
To chyba logiczne, że najpierw trzeba przekonać zawodnika, to nie towar, żeby handlować niem bez jego wiedzy.
0
Messi zupełnie jak Szczęsny :)
1
Pudzian ma benzynę V8 6.0 i powiedział wprost "umiem liczyć to założyłem gaz".
PS
Są w ogóle H2 w dieslu (seryjne)?
1
Przecież już raz sprzedaliśmy go do Evertonu za chyba 6mln.
0
Przed tym sparingiem miał tylko jeden pełny trening. Kontuzji doznał w trakcie "czasu wolnego", jak sobie grali dla zabawy w siatkonogę.
0
I trzeba będzie zrobić zmianę po paru minutach jak się z kimś zderzy albo zostanie szarpnięty za rękę.
0
Glik nie trenuje od kilku tygodni. Najpierw przeciążony achilles, teraz bark. Na obu zgrupowaniach odbył jeden pełny trening. Jak on ma walczyć np. przy rzutach rożnych? Przecież każde mocniejsze szarpnięcie za rękę i ten uraz mu się odnowi, a rywale na pewno o tym wiedzą.
2
Na tej grafice brakuje jednej pozycji - błąd przy straconej bramce.
Bednarek zagrał co najwyżej poprawnie. Teraz wszyscy chcą go zbudować, żeby nie spalił się przed imprezą
0
Hajto jaki jest taki jest, ale wreszcie ktoś właściwie ocenił stratę pierwszego gola z Chile. Błędy Linettego i Bednarka, a nie jak niektórzy tutaj widzieli złe zachowanie Pazdana i Krychy.
2
Ja - wyczaruję
On - wyczaruje
Czy to takie trudne?
0
Kamizelka to chyba nie wszystko. Potrzebny jest jeszcze program do zbierania z niej danych.
1
Bramki padły po pressingu. Problem jest gdy mamy piłkę i trzeba kreować akcje, wtedy cofający się Lewy przeszkadza.
0
Te zwierzaki jak ich nazwałeś potłukły 2 witryny i przewróciły stojaki na rowery. Na "urodę" dworca to nie wpłynęło.
0
I tak połowa ludzi ma do Niego żal o akcję z biletami.
1
To co w tej akcji robił Bednarek? Krył słupek?
0
Cionek musi grać, ale za Bednarka.
0
Przecież gola zawalił Bednarek, który krył powietrze. Pazdan miał swojego przeciwnika i musiał zbiegać do dośrodkowania, bo Bednarek nawet nie widział, że ktoś wbiega.
20
Raczej?