mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fifa ma jasne przepisy. Ich impreza, ich zasady. Nie podoba się to pajace z onr i im podobni powinni siedzieć w domu, a nie jeździć na mecze.
0
Tak, tylko ty.
0
Wg Wikipedii obaj mają albanskie pochodzenie. Ich nazwiska też na to wskazują. Skąd masz te informacje?
0
Pytanie brzmi - jak jesteśmy słabi, że znimi przegraliśmy?
0
Akurat flaga Katalonii jest prowokacją od kiedy ta ogłosiła plany niepodległościowe a wiele osób zwiazanych z Barcą oficjalnie popiera jej dążenia niepodległościowe.
0
Oni pochodzą z Albanii a nie Kosowa.
0
Z Iranem jeszcze nic nie strzelił.
0
Grosicki ze swoją kondycją to się nadaje na ostatnie 15 minut.
0
Jak dzisiaj przegramy to z Japonią zagrają rezerwowi, więc Peszko wyjdzie w podstawie.
0
Skąd wiesz, że nie dostał. W naszej lidze wiele razy olewał sygnały z varu bo uważa, że ważniejszy jest jego instynkt.
4
W kraju będącym w stanie wojny patrzą na to trochę inaczej.
0
Z drugiej strony patrząc to właśnie 6 da awans, bo 2 drużyny za takim dorobkiem awansują, a tylko 1 nie :)
4
Dwa mecze na raz, żaden z nich porządnie nie obejrzany ale po nich wysyp mądrości taktycznych i ocen piłkarzy w komentarzach.
0
Przy 2 drużynach nie ma żadnej małej tabeli, od razu liczy się bilans bramkowy.
1
W tenisie sytuacja jest jasna, albo piłka była za linią albo nie. W piłce zawsze pozostaje kwestia interpretacji sytuacji przez sędziego.
0
To nie pech tylko trener minimalista.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za pierwszym razem ocenili podanie z wolnego, później przedłużenie piłki.
0
W meczu z Rosją stworzyli sobie 2-3 sytacje, których nie wykorzystali. Nasi z gry nie zrobili nic, zero pomysłu na rozwiązanie akcji.
0
Strzał w okno wyciągnięty przez Muslerę był niecelny?
1
Lewy może i był świeży i w dobrej formie fizycznej po sezonie, ale niestety musiał 3 tygodnie trenować po okiem naszych speców.
Gołym okiem widać, że przygotowania zostały skopane, bo nie jeden czy dwóch zawodników źle wygląda. Całej drużynie brakuje szybkości, biegają w jednostajnym tempie.
Mam nadzieją, że po prostu nie trafili ze szczytem formy i świeżość i siła wróci do meczu z Kolumbią.
0
Problem polega na tym, że naładowani to może i wyjdą, ale wygląda na to, że drużyna jest fatalnie przygotowana fizycznie.
0
Ty oglądałeś wczoraj drugą połowę? Pazdan jako jedyny grał do przodu, do tego podłączał się pod akcję, gdy widział, że Zieliński chodzi zamyślony w kole środkowym. Pazdan grał do tyłu tylko wtedy, gdy w pomocy nie było żadnego ruchu. Do tego miła 8 udanych długich podań (najwięcej) w drużynie.
Czasami mam wrażenie, że tacy jak Ty jadą po Pazdanie tylko dlatego, że gra w Legii.
0
Akurat Ronaldo to ma w każdym meczu zadziwiająco dużo miejsca. Czasami mam wrażenie, że jego przeciwnicy myślą, że można go zostawić bo i tak nic nie strzeli.
0
Pisał, nie mówił. Z tego co widzę to po polsku...
0
Lewy tam kopnął obrońcę, a to ciągnięcie to takie jakich są dziesiątki w meczu.
0
Bereś na skrzydle dałby radę.
0
W 2 połowie Pazdan jako jedyny w każdej akcji grał do przodu i się pokazywał do gry. Jesteś zaślepiony nienawiścią do Legii i przez to nie masz kszty obiektywizmu.
0
Z ekstraklasy zagrał tylko Pazdan i był najlepszy z naszych.
0
Pazdan w Legii zagrał bardzo dobrze całą rundę finałową. Teraz po prostu trzyma formę z końca sezonu.