0

Jakoś jak 11 listopada stado debili z racami szło przez Warszawę to nie wstawili żadnego mandatu. Pomijam fakt, że darmozjady pomyliły ludzi.

0

W jakim kraju jest inaczej? Dla wszystkich na zachodzie Europa kończy się na Odrze.

3

Mascherano choćby nie wiem ile miał lat da więcej tej drużynie niż Biglia i Banega.

6

Z zerwaną torebką stawową grałem 45minut i się dało. Było to oczywiście głupie, bo po meczu nie dałem rady nawet zmienić butów, a później piłki nie kopnąłem przez pół roku.

Dembele miał usztywniające plastry, później Mu to schłodzili, spokojnie mógł grać bez większego dyskomfortu. Do tego dochodzi adrenalina i nie ma rzeczy niemożliwych.

2

Czyli dobrze trafił.

0

Gra w pomocy to głównie asekuracja innych pozycji (w defensywnym aspekcie gry), szczególnie przy tak wysoko grających bocznych obrońcach jak u nas. Tak gra Rakitic, Busi, trochę mniej Iniesta. Gdzie chciałbyś ustawić Roberto, żeby nie musiał asekurować innych.

0

W tym sezonie jak już grał w pomocy to szału nie było.

3

Eibar zrobił to czego nie zrobiła Barca dla Realu. Przecież nie grali w Lidze Europy, a szpaler za jej wygranie zrobili.

0

Kopa to 60, aż tyle lat nie minęło.

3

Komunizm to nie socjalizm.

1

Kontra nie poszła po tym kopnięciu tylko po kolejnym rzucie rożnym.

1

Więźniowie pracują gdy chcą. Dla nich to nagroda. Zmusić do pracy ich nie można.

0

Co im z tej jego wszechstronność? W pomocy nawet minuty nie dostanie bo jest tam za słaby.

0

To nie jest kwestia tego czy przewinienie jest gorsze niż inne, ale to jak zostało zakwalifikowane. Groziło Mu 4-12 meczów zawieszenia, dostał 4, więc o co hałas?

0

Barca wystąpiła o anulowanie kary zamiast zmiany kwalifikacji przewinienia. Za to co było w orzeczeniu Roberto dostał najniższe możliwe zawieszenie.

0

W stworzonych sytuacjach ma mniej niż De Bruyne i Insigne. W dryblingach pewnie też byłby za Neyem, gdyby ten zagrał cały sezon. Asyst ma najmniej. Gdzie ta ""masakracja"? Masakruje jedynie swoją ligę...

1

Za czasów Skoblara, nie istniał twór Ligue 1 Conforama.

0

To czy chcesz powinieneś sam wiedzieć najlepiej. Po co nas pytasz?

0

Dodaj do tego państwową kasę, do której ma praktycznie nieograniczony dostęp i wygląda to troszkę inaczej.

0

To, że jego powołanie to żart, to jedno, ale akurat w Lechii jest na ten moment podstawowym graczem i ciagnie grę z przodu.

1

Moim zdaniem Roberto powinien zostać na prawej obronie na stałe.

0

Nie martw się, Klub nadal będzie w 1 lidze. Po prostu jedna sekcja się nie spisała i może spadnie do 3.

0

Hahuel mógłby zostać. Reszcie dziękujemy.

0

Teoretycznie to może tam zagrać też Lewandowski, i co z tego?
Żaden z nich nigdy nie zagrał na tej pozycji na poziomie reprezentacji, poza Bereszyńskim, który grał tam 15minut.
Jędza jak już gra w kadrze to robi to przyzwoicie, akurat u niego padaka z ligi nie przenosi się na reprezentację. Podobnie rzecz się ma z Mączyńskim, który musi mieć obok lidera formacji, a nie sam nim być. W Legii chcieli na siłę zrobić z niego rozgrywającego i wyglądało to słabo.

0

Jędrzejczyk pojedzie jeżeli będzie zdrowy. Na ten moment jest jedyną alternatywą dla Rybusa na lewą obronę.

0

Nie jestem Hiszpanem, więc gwizdanie na ich hymn mnie boli.

0

Jaki Piechna? Tylko Zenon Burzawa.

0

Szczególnie dla kiboli gwiżdżących na Polski Hymn. Bo oni są ze ślunska.

3

Złota piłka jest przyznawana za rok, a nie za sezon. Od początku 2018 CR strzela niemal tyle co Leo. Nikt nie będzie brał pod uwagę początku sezonu, kiedy to Ronaldo kopał się po czole.

0

Skąd masz takie informacje? Z orlika?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?