mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś jak 11 listopada stado debili z racami szło przez Warszawę to nie wstawili żadnego mandatu. Pomijam fakt, że darmozjady pomyliły ludzi.
0
W jakim kraju jest inaczej? Dla wszystkich na zachodzie Europa kończy się na Odrze.
3
Mascherano choćby nie wiem ile miał lat da więcej tej drużynie niż Biglia i Banega.
6
Z zerwaną torebką stawową grałem 45minut i się dało. Było to oczywiście głupie, bo po meczu nie dałem rady nawet zmienić butów, a później piłki nie kopnąłem przez pół roku.
Dembele miał usztywniające plastry, później Mu to schłodzili, spokojnie mógł grać bez większego dyskomfortu. Do tego dochodzi adrenalina i nie ma rzeczy niemożliwych.
2
Czyli dobrze trafił.
0
Gra w pomocy to głównie asekuracja innych pozycji (w defensywnym aspekcie gry), szczególnie przy tak wysoko grających bocznych obrońcach jak u nas. Tak gra Rakitic, Busi, trochę mniej Iniesta. Gdzie chciałbyś ustawić Roberto, żeby nie musiał asekurować innych.
0
W tym sezonie jak już grał w pomocy to szału nie było.
3
Eibar zrobił to czego nie zrobiła Barca dla Realu. Przecież nie grali w Lidze Europy, a szpaler za jej wygranie zrobili.
0
Kopa to 60, aż tyle lat nie minęło.
3
Komunizm to nie socjalizm.
1
Kontra nie poszła po tym kopnięciu tylko po kolejnym rzucie rożnym.
1
Więźniowie pracują gdy chcą. Dla nich to nagroda. Zmusić do pracy ich nie można.
0
Co im z tej jego wszechstronność? W pomocy nawet minuty nie dostanie bo jest tam za słaby.
0
To nie jest kwestia tego czy przewinienie jest gorsze niż inne, ale to jak zostało zakwalifikowane. Groziło Mu 4-12 meczów zawieszenia, dostał 4, więc o co hałas?
0
Barca wystąpiła o anulowanie kary zamiast zmiany kwalifikacji przewinienia. Za to co było w orzeczeniu Roberto dostał najniższe możliwe zawieszenie.
0
W stworzonych sytuacjach ma mniej niż De Bruyne i Insigne. W dryblingach pewnie też byłby za Neyem, gdyby ten zagrał cały sezon. Asyst ma najmniej. Gdzie ta ""masakracja"? Masakruje jedynie swoją ligę...
1
Za czasów Skoblara, nie istniał twór Ligue 1 Conforama.
0
To czy chcesz powinieneś sam wiedzieć najlepiej. Po co nas pytasz?
0
Dodaj do tego państwową kasę, do której ma praktycznie nieograniczony dostęp i wygląda to troszkę inaczej.
0
To, że jego powołanie to żart, to jedno, ale akurat w Lechii jest na ten moment podstawowym graczem i ciagnie grę z przodu.
1
Moim zdaniem Roberto powinien zostać na prawej obronie na stałe.
0
Nie martw się, Klub nadal będzie w 1 lidze. Po prostu jedna sekcja się nie spisała i może spadnie do 3.
0
Hahuel mógłby zostać. Reszcie dziękujemy.
0
Teoretycznie to może tam zagrać też Lewandowski, i co z tego?
Żaden z nich nigdy nie zagrał na tej pozycji na poziomie reprezentacji, poza Bereszyńskim, który grał tam 15minut.
Jędza jak już gra w kadrze to robi to przyzwoicie, akurat u niego padaka z ligi nie przenosi się na reprezentację. Podobnie rzecz się ma z Mączyńskim, który musi mieć obok lidera formacji, a nie sam nim być. W Legii chcieli na siłę zrobić z niego rozgrywającego i wyglądało to słabo.
0
Jędrzejczyk pojedzie jeżeli będzie zdrowy. Na ten moment jest jedyną alternatywą dla Rybusa na lewą obronę.
0
Nie jestem Hiszpanem, więc gwizdanie na ich hymn mnie boli.
0
Jaki Piechna? Tylko Zenon Burzawa.
0
Szczególnie dla kiboli gwiżdżących na Polski Hymn. Bo oni są ze ślunska.
3
Złota piłka jest przyznawana za rok, a nie za sezon. Od początku 2018 CR strzela niemal tyle co Leo. Nikt nie będzie brał pod uwagę początku sezonu, kiedy to Ronaldo kopał się po czole.
0
Skąd masz takie informacje? Z orlika?