mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest cień tylko grafika na plakacie.
1
Prawda jest taka, że to powołanie do Hiszpanii to dostał tak na wszelki wypadek, żeby go sobie "zarezerwować" na przyszłość. Chłopak został wkręcony przez Hiszpanów, że jest "taki super", a szans na grę w zasadzie nigdy nie miał.
1
To jest jego bilans ogólny w MMA.
1
W samym UFC ma chyba bilans 5-4, o ile pamiętam.
2
Za rok nikt nie będzie pamiętał, że zawalił sezon w PŚ, a o igrzyskach będą pamiętać.
0
Żeby się dostać na igrzyska to chyba trzeba wygrać te mistrzostwa Europy.
0
On to powiedział ponad rok temu.
14
Armando Sadiku ma urodziny 27 maja.
1
Po co piszesz list do el Jarka?
0
Co z całą sytuacją wspólnego ma port lotniczy w Paryżu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Denis jest wychowankiem Celty, a nie Barcelony.
7
Na jakiej pozycji twoim zdaniem gra Busi jeżeli nie na 6?
0
Ok. Źle doczytałem, brałem to za udane i ogólną liczbę.
0
Akurat z tych danych wynika, że Ronaldo drybluje z większą skutecznością(0,54) niz Leo (0,43).
0
Właśnie, za duży. Pewnie m.in. dlatego go nie ma.
1
Ronaldo nie jest skrzydłowym od jakichś 3 sezonów.
3
Inter gra dzisiaj 28 mecz, Barca będzie grała 29, więc chyba nie do końca masz rację.
1
W której części swojego tekstu okazał im brał szacunku?
4
Tekst z karuzelą jest jeszcze bardziej beznadziejny niż ten dowcip.
1
W B nie zagra, a w niedzielę wyląduje na trybunach.
1
Czyli tak jak robi to niemal zawsze.
0
Jak Małysz odchodził to Stoch już z Nim wygrywał, więc następca był.
0
Przede wszystkim po otrzymaniu obywatelstwa zmienił nazwisko z RomaŃczuk na Romanczuk.
Teraz będzie z nim jak z Orestem Lenczykiem, które połowa "kibiców" ochrzciła Leńczyk.
0
Nie ma łysych czarnych?
2
Odpoczął? Pierwsze dni po narodzinach dziecka to raczej brak snu i masa dodatkowych obowiązków.
0
Doniesienie to nie oskarżenie czy kara.
0
Wiem, że wybory są równocześnie. Chodziło mi o to, że na ogół wygrywa prezydent/burmistrz z tej samej frakcji, która uzyskuje też większość w radach.
1
Kogo do tej pory oskarżyli lub ukarali za "cieszynkę"?
0
Przecież wybory samorządowe też będą, jak ludzie wybiorą ich prezydenta, to przełoży się to też na wynik w samorządach.