- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
13
Taki Milan dostanie kare 30 MLN Euro i wykluczenie z europejskich pucharów na sezon 2018/2019 za FFP, a takie PSG sobie baluje... Neymarek za 222 MLN Mbappe za 180 MLN... Śmiech na sali.
Milan nigdy nie wstanie z kolan jak będą im tak dowalać kary.
1
@Aerox Ale Wy macie problem z tymi szejkami... Amerykanie sponsorują Liverpool czy Manchester, nie ma afery. Silvio Berlusconi ładował hajs w AC Milan, wszystko ok. Abramowicz kupił Chelsea nie ma problemu. A teraz jak również bogaci ludzie z Bliskiego Wschodu się w ten biznes zaangażowali to nagle jest rwetes, że jak to ???? Jak tak można, te piniendze ukradzione z ropy pompować w kluby. Straszna hipokryzja z tego bije
0
@Bykunn Ale.gdzie tutaj kolega napisał, że to wina szejków? Raczej podwójnych standardów.
0
@nawy12 Ale jakich podwójnych standardów? :D Przegięli z kupowaniem zawodników to teraz muszą wyjść w okienku na +60mln ze stanu -180 po kupnie Mbappe. To jest solidna kara. Nie mają długów, nie mają zaległości w płaceniu więc nie mają też wielkich kar. To jest dla mnie logiczne.
A dlaczego mówię o czepianiu się szejków? Bo akurat zawsze w takich dyskusjach przypadkiem jest przykład PSG, a nie innych zespołów, które mają bogatych właścicieli z innych części świata
0
@Aerox Jak zwykle są równi i równiejsi.
#uefamafia.
0
@Bykunn Masz 100% racji. Mam kolegę, który teraz warczy na City, że kupują kogo chcą i nie liczą się z kasą. On sam kibicuje Chelsea (oczywiście od czasu jak przejął ich Romek) i jak mu przypomnieć, że wtedy to oni kupowali kogo chcieli, a inni tylko na to patrzyli to udaje, że nie pamięta.
0
@Aerox Ile razy można tłumaczyć jesli klub ma duże przychody to mogą im skoczyć z FFP
0
@Bykunn Racja, mój błąd.