- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 612 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 612 Culés
2
Kolejna ciekawostka z MŚ.
Silvestre Varela i Francesco Totti są posiadaczami ostatnich goli w MŚ w normalnym czasie gry. Obaj strzelili w 95 minutach. Totti na MŚ 2006 przeciwko Australii a Varela w MŚ 2014 przeciwko USA.
16
@samueleto Chyba najpóźniejszych, a nie ostatnich, bo to co napisałeś nie ma sensu...
0
@samueleto Nie ostatnie gole, tylko najpóźniejsze.
0
@zadafcb No to ostatnich czyli ze najpóźniej.
0
@mkord Ostatnich w takim czasie najpóżniejszym Czyli 95 min.
0
@samueleto Ostatnich czyli ostatnich.
0
@samueleto No nie, bo ostatnim strzelcem bramki w regulaminowym czasie gry na MŚ jest Wijnaldum ;)
0
@kenneth99 Tak jest. Ostatnich nie chodzi o ostatnie MŚ tylko :D
0
@zadafcb Ale chodzi o ostatnch najpózniejszym. W normalnym czasie gry
4
@samueleto Chyba źle przetłumaczyłeś. Latest nie oznacza tego samego co last...
0
@samueleto Ja rozumiem, ale to co napisałeś nie ma sensu
0
@zadafcb Ale wiadomo o co kaman
5
@samueleto No właśnie z twojego wpisu nie bardzo. Musiałem wejść w link i z angielskiego ogarniać o co chodzi
0
@zadafcb No to po to daje link też . Macie wchodzic tez :D
1
@samueleto No, ale nadal nie zmienia to faktu, że większość ludzi jednak czyta twój wpis, który jest po prostu błędnym tłumaczeniem wpisu FIFA
4
@samueleto Źle przetłumaczyłeś, a teraz motasz.
0
@mkord Nic nie motam. Wyraznie pisze ze ostatnim w podstawowm czasie gry i jeszcze napisałem ze 95 min
1
@samueleto Właśnie motasz, bo ostatni nie oznacza tego samego co najpóźniejszy
0
@zadafcb No i bedziemy o tym pisac do drugiej. Czekaj zaparzę kawe :D
1
@samueleto edytuj z "ostatnich" na "najpóźniejszych" i będzie po problemie.
1
@samueleto Bo zamiast zedytować komentarz, który ewidentnie źle napisałeś, to cały czas motasz
0
@kenneth99 Ni da rady juz :-P
1
@samueleto Każdy wie o co ci chodziło ale nie z 1 wpisu, ja też po pierwszym wpisie zrobiłem minę jak kot zrający na pustyni i dopiero czytając komentarze niżej zaczaiłem o co chodzi ;)
0
@iniesta98 Mi chodziło o to ze jako ostatni oni strzelili w ostatnich minutach normalnej gry., Dlatego dopisałem minuty.
1
@samueleto Nie ma co parzyć, popełniłeś błąd i tyle. Nic wielkiego się nie stało.
2
@samueleto ale dlaczego ciągle tłumaczysz o co ci chodziło, przecież wiem... nam wszystkim chodzi o to, że popełniłeś błąd podczas tłumaczenia i tyle. Jak już coś piszesz to pisz żeby można było to zrozumieć.
0
@Hrzan No chciałem to jakoś przedstawić. Nawet specjalnie szukałem tych meczów ich. az dotarłem na MŚ 2006 :D