La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

konto usunięte

12

Nie żałuję, że nie interesuję się Ekstraklasą, że nie kibicuję żadnemu klubowi w naszym kraju. Ciężko byłoby mi kibicować drużynie, w której pozwala się na takie zachowania kibiców i trwać przy niej tydzień w tydzień z takim zapałem jak np. przy Barcelonie czy Chelsea.

konto usunięte

0

@student97r A co zrobiło tym razem "bydło" z Warszawy? czyt. troglodyci twierdzący iż wspierają CWKS Legia Warszawa (by nikt za chwilę nie przypierniczył się)

2

@student97r Polskie drużyny chociaż mają kibiców, a nie turystów na trybunach.

konto usunięte

2

@xJLx Race.
@mkord Może i mają kibiców, ale Ci kibice doprowadzają klub do kolejnych kar, więc zastanowiłbym się czy to odpowiedni kibice.

konto usunięte

2

@mkord Lepiej mieć "pikników" i "turystów" niż taką hołotę (mówię o "zadymiarzach")

2

@mkord a co to za kibic który naraża klub na kary? To debil nie kibic. To że śpiewa cały mecz co z tego jak w minute zacierają cały obraz czymś tak idiotycznym.

1

@mkord ojj w Hiszpanii są kibice którzy pojmuja piłkę nożną, mają większą kulturę w oglądaniu piłki bo ją rozumieją.
Na Australian open nikt nie musi odpalać racy żeby wyznać "miłość federerowi". Teraz Legia będzie musiała zapłacić karę za to, że legioniści nie potrafia się zachować więc pokaż mi tutaj miłość do klubu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?