La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

0

Może pomysłem na Busquetsa byłoby cofnięcie go do linii obrony? Za Pepa czasami grywał jako stoper i wychodziło to całkiem nieźle. Wiadome, że dynamika nie taka, ale łatwiej ją zatuszować jako stoper doświadczeniem i ustawieniem niż w środku pola.

7

@Uukasz_93 Kompletnie chybiony pomysł, gość motorycznie jest jak wóz z węglem. Nasza obrona jest często wysoko ustawiona to przy kontrach będą go objeżdżać jak juniora. Dziękuje, postoje

konto usunięte

3

@Uukasz_93 Za Pepa to Sergio nie miał sobie równych pod wieloma względami, ustaw go teraz w obronie w meczu z Bayernem i śmiało przed tą 8 możesz jeszcze wstawić 1

konto usunięte

0

@Uukasz_93 nie no tam też by gość nie dał rady, minimum ławka powinna dla niego być a pewnie zno będzie grał cały sezon

1

@Uukasz_93 To by było samobójstwo, zanim się obróci w prawo to z lewej go objadą 2 razy, do tego woooooolnyyyyy

0

@sebo939 To takiego samego argumentu można użyć z ustawianiem go jako defensywnego pomocnika, gdzie trzeba biegać, biegać, biegać. A on stoi, stoi, stoi.

0

@Uukasz_93 Tak, ale jak go miną w pomocy to są jeszcze obrońcy, którzy mogą akcję zatrzymać.

0

@Uukasz_93 Ale dla mnie Busquets nie nadaje już sie do gry na tym poziomie. On sobie może wchodzić z jakimiś ogórami w 60 inucie bo daoczłapać do końca spotkania i odciążyć De Jonga. Ale najpierw to on musi sie z tą rolą pogodzić i zjechać z pensjii. A to raczej sie nie stanie dlatego adios dla niego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?