- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
2
Świątek i Kubot odpadli w mikście na AO.
0
@Janiama Tak się zastanawiam. Często słyszę jak tenisiści, tenisistki narzekają na przepełniony kalendarz (nie mówię o aktualnym związanym z pandemią nieco zmniejszonym) a potem startują obok zawodów indywidualnych w czymś takim jak mikst czy nawet debel. Po co im to? Mało im kontuzji związanych z przemęczeniem i nagromadzeniem meczów?
Rozumiem jak jeszcze się specjalizują w takiej grze i nastawiają się na to bardziej niż na indywidualne występy jak chociażby niedawno nasz debel eksportowy Frystenberg/Matkowski.
Ale takie zawodniczki jak Iga moim zdaniem powinny skupić się na występach indywidualnych.
0
@Bobo25 W mikscie oni w ogole nie biegaja,to jest jak trening,stoja i przebijaja tylko pilke.
0
@Bobo25 Przeładowany kalendarz? Przecież oni sami wybierają turnieje, na które jeżdżą. Często jest tak, że jak odpadną w wczesnej rundzie, to szybko lecą na kolejny.
0
@lukaszbarca15 nie przesadzajmy to wysiłek jednak jest a często jest tak że to jest dzień po dniu. Zamiast mieć luźniejszy dzień i zregenerować w pełni organizm na kolejny singlowy mecz oni bawią się w takie coś a później narzekają że są zmęczeni w trakcie sezonu.
@mkord
Wiem że sami wybierają turnieje, ale wiesz chyba jka działa ranking ATP czy WTA jak nie weźmiesz udziału w turnieju w którym brałeś udział w poprzednim sezonie to pkt przepadają. Oczywiście mogą przepaść również w zależności do której rundy się doszło podług poprzedniego seoznu. Ale nie w tym rzecz. Dla tenisistów z topu którzy walczą o ranking i wzięcie udział w mastersie im więcej turniejów obskoczą tym większe mają szanse.
Oczywiście że jest szansa że wcześnie odpadną ale jak już mają określony poziom to zwykle przechodzą kilka rund i to się póżniej odbija.
Poczytaj sobie wywiady z Radwańską po zakończeniu kariery co ten sport zrobił z jej organizmem. Sporo o tym mówiła.
0
@Bobo25 Radwanska niech sie cieszy bo zarobila miliony na korcie,uprawiajac inne sporty jak lekkoatletyka gdzie treningi sa rownie ciezkie nie stac by ja bylo na torebki za 20 tys.
0
@lukaszbarca15 Trochę zboczyłeś z tematu... ;))
0
@Bobo25 Ok, ale ci z topu praktycznie nie grają miksta i debli. Grają na ogół młodzi albo tacy bliżej końca kariery (poza tymi, którzy się w tym specjalizują).
0
@Bobo25 Zazwyczaj Ci najlepsi singliści startują tylko w singlu w deblu czy mikście tylko na wielkich szlemach i IO w deblach grają inni którzy się w tym specjalizują do tego tak jak ktoś już dodał zawodnicy sami mogą sobie wybierać na jakich turniejach chcą grać także nie jest aż tak źle :P