5

@Bartek22 Za parę dni się okaże, że koleś nie jest ratownikiem. U Sumlińskiego to możliwe, on jest mistrzem tworzenia fałszywej narracji.

0

@VenoM No i nikt nie strajkował o zamknięte granice. U nas nie potrafili zrobić testów ludziom przylatującym z Anglii na święta bo byłaby to "niepopularna" decyzja i "nie byłoby co zrobić z chorymi".

0

@19cukier48 Tylko teoretycznie.

0

@Batys Przyjmijmy ich zasady i dyscyplinę w obostrzeniach to tak będzie. Tam nikt nie płakał jak odcinane od świata były całe całe osiedle i miasta.

4

@Kgorecki2500 Między CPN a Orlenem było jeszcze Petro i Petrochemia Płock.

2

@lukasbarca86 Oddadzą mecz mając tak małą przewagę nad strefą spadkową? To już pisanie teorii spiskowych niczym płaskoziemcy.

0

@kaamil1910 O Puigu ciężko powiedzieć "niby to dobry piłkarz i wykonuje kawal dobrej robot".

3

@fart Z minerałami dostępnymi na Ziemi nie ma mowy o eksploracji kosmosu. Bez paliwa nigdzie nie dolecimy w zadowalającym czasie.

2

@Nazio87 Gratulacje. "Zasłużony dla zdrowia narodu" brzmi jak odznaczenie od Gierka :)

1

@LeoMessiah Jak wybierają Złotą Piłkę to biorą po d uwagę pozycje? Przecież nie było pytania o statystyki tylko, który był lepszym piłkarzem.

0

@Barca_Big_Moment Przeceniasz jego przywiązanie do Barcelony. Domów (budynków) to ma pewnie kilknaśacie na świecie.

5

@damian777 I do wychowanków chcesz wrócić bez okresu przejściowego? Na to potrzeba 2-3 sezonów a nie jednego.

0

@Barca_Big_Moment I co on w tym Santosie będzie robił?

0

@FC1899Barca Na tym ujęciu góra wygląda jak łeb słonia.

0

@negreanu Potrafili się podnieść po II WŚ? Słyszałeś o planie Marshalla? Bez tego Niemcy byliby w czarnej d...
Fakt, że wykorzystali to na maksa i to już tylko ich zasługa.

1

@pele1282 I tekst w materiale: "odkąd jest 500+ Polacy nie wyjeżdżają...". Sami sobie strzelili w stopę, niziny społeczne zamiast pracować żyją z socjalu.

0

@Colon No tak połowa połowy...

0

@Colon Valverde, ale nie było to z pola karnego.

0

@CzarnyKapelusz Nawet nie wiadomo czy ten koleś to ratownik, też mogę się ubrać w bluz e, założyć kominiarkę i sobie pogadać. Wolę jednak dawać wiarę ratownikom i lekarzom, których znam.

0

@CzarnyKapelusz Rozumiem, że relacje innych ratowników uznajesz za fałszywe?

1

@JANEK777 Te agencje będą miały wgląd tylko na wniosek. To nie jest tak, że będzie sobie siedział Niemiec i skrolował bazy danych. Nie siej paranoi.

6

@Quavosk Wow, opinia ludzi Orbana. Człowieka z ciągotmi do dyktatury większymi niż ma Jarosław.

0

@lucca87 Jak rządziło PO nie narzekałem (oczywiście nie było idealnie), teraz owszem.

8

@Roobo Konfederacja to jest przeciwna wszystkiemu co funkcjonuje na świecie. Ich marny byt polega na byciu przeciw.

2

@macio_944 Ignorowanie powinno polegać na tym, że w ogóle nie widzisz postów danego użytkownika i on nie może komentować twoich. Wtedy dałoby się uniknąć prawie każdej g-burzy.

14

@Waslak12 Co miała dać tak pokazówka? Projekt bez żadnego znaczenia dla gospadrki, złożony tylko po to, że konfa mogła się dowartościować na tt.
Dlaczego nie złożyli projektu o zawieszeniu poborów dla całego parlamentu? Bali się, że może przejdzie i oni też dostaną po kieszeni?

0

@Quavosk I żaden z nich nie sprawdza się na prawym.

5

@FC1899Barca Widzisz, to były takie czasy, że sądy były sądami, prokuratura prokuraturą i politycy mieli marginalny wpływ na ich pracę. Wiem, że dla pis-hołoty to nie do pomyślenia, a tak, kiedyś te instytucje były w miarę niezależne od polityków.

0

@JANEK777 Która wersja była głosowana? Za zawieszeniem czy zwiększeniem?

1

@Keson W całym budynku Casa Mila nie ma ani jednego kąta prostego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?