La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

10

"Rosnące zarobki Polaków irytują Niemców" To nie żart,taki był dziś materiał w Wiadomościach TVP xd
https://streamable.com/ue9b1m

0

@tomek8756 Po prostu Haha :D

1

@tomek8756 Chyba w ***** widzieli te rosnące zarobki...

3

@tomek8756 Myślałem że śmieszniej być nie może. Myliłem się. I jeszcze, że to dzięki 500+ XD

1

@negreanu Zapomnieli dodać o rosnących cenach w sklepach, podwyżkach cen za prąd, nowych podatkach od tego roku :)

2

@Kgorecki2500 Wiadomości TVP w formie dziś :p Szkoda , że nie wspomina o wysokiej inflacji (podwyżkach w sklepach), nowych podatkach, gospodarki w fatalnym stanie..

0

@tomek8756 A po co będą podawać, jak im zepsuje narracje. Mimo, że nie przepadam za Niemcami to jednak potrafili się podnieść po klęskach w obydwu wojnach światowych jak i kiedy kraj został podzielony pomiędzy dwa konkurujące bloki.

0

@negreanu Niby tak, ale nie wiem czy takie podnoszenie się po wojnie to wzór do naśladowania :P

1

@Kgorecki2500 To z pewnością nie, mam na myśli tutaj tylko kwestię gospodarki.

0

@negreanu Potrafili się podnieść po II WŚ? Słyszałeś o planie Marshalla? Bez tego Niemcy byliby w czarnej d...
Fakt, że wykorzystali to na maksa i to już tylko ich zasługa.

0

@mkord W ostatecznym rozrachunku tak potrafili więc jak się trafiła możliwość to skorzystali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?