mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CzaroNba Mój typ - nie marnować na to czasu.
0
@Gaucho Jak odejdzie Brait to jest miejsce dla obu.
1
@Kgorecki2500 Dla Kloppa trzeba będzie wymienić 3/4 składu. Kto u nas ma spełnić jego wymagania w zakresie intensywności grania?
0
@krzysiek-fcb-17 Chyba jednak nie daje...
0
@Davvd Ta polsko-węgierska zażyłość to też taki trochę mit przeszłości.
1
@Jakchcesz I kto na prawej obronie?
0
@Ojciec5tkidzieci Gdzie takie dzbany rosną?
0
@DonMatteo901 "będzie doprecyzowała" - taki trochę czas przyszły w przeszłym
0
@KapiFCB Wtedy byś płakał, że cię zaskoczyli nagłą decyzją.
1
@KapiFCB 1 cm spalony, 0 już nie. Gdzieś granica musi być.
0
@cat_r37 To prędzej teraz tak jest. Kiedyś minuta w młodzieżówce przywiązywała zawodnika do kraju.
1
@macio_944 Jak się jakiś warszawiak za to weźmie to może będzie. Tam ktoś to zrobił.
9
@AlicjaFCB Każdy system jest dobry jeżeli wszyscy znają zasady na starcie.
0
@DanielOOL W Hiszpanii też kiedyś tak było.
2
@Wilczeq Powołać na mecz towarzyski, dać 5 minut gry i poczekać ze 2-3 lata. Może będzie Munirem i da się nabrać.
0
@olejtm Korkowca z odpustu dostał?
2
@monsterrize Tylko, że ten jego jedyny zwód przed strzałem już wszyscy znają i 90% z nich jest blokowanych.
1
@Ramos9248 Jak widzą jak są na około rozdawane pieniądze a dla nich brakuje to nie ma czego się dziwić. Każdy rząd im obiecuje poprawę,a nic się nie zmienia.
0
@Kackiewicz To chyba były książki pokroju biografii Brzęczaka, pisane bez udziału korektora.
1
@adambądkowski93 Szkoda, że nie napisała, że Veso sam chciał się leczyć we Francji. Jak mu tam spieprzyli rehabilitację i leczenie się wydłużyło o 4 miesiące to już nie napisze.
Ta baba ma krzywo pod kopułą, już kiedyś wyzywała na tt rywala Marco jak jeszcze grał w Rijece.
0
@Bartas7VeB Ciebie zaraz pojadą za "spowrotem"...
5
@maroon Wystarczy odrobiona dobrej woli żeby się domyślić, że ludzie nie będą za nie płacić.
Zanim się rozpędzisz - tak wiem, płacimy bo to z naszych podatków państwo je kupuje.
1
@Rebe Ale o co Ci chodzi? Przecież ludzie z konfy takie fajne tłity robią.
2
@Blanco16 To Ty start jesteś, Piastów pewnie jeszcze pamiętasz :)
3
Tutaj chociaż widać, że chcą wygrać.
0
@333tricampeones333 W meczu Barcelony 4 zmiany, w meczu Realu 8.
0
@Encore 8 zmian to właśnie 4 minuty.
0
@barcanawieki Sam var zajął 3 minuty
2
@pele1282 Real 2 lata po stworzeniu sekcji też ładnie.
2
@joloskyy Dlaczego miałby mieć kompleks? F1 to w tej chwili seria wyścigowa, w której ciekawsze są pit-stopy nie wyścigi.