mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 Dlatego w przypadku mafii kaucji się raczej nie stosuje.
0
@AV0CAD0 To raczej kwestia tego kto to organizował. Twój WF organizował zarządca basenu czy jednak szkoła? Tusk chodził na religię organizowaną przez Kościół, szkoła nie miała z tym nic wspólnego.
0
@PlsNotAtletico Problem w tym, że atencja to okazywanie szacunku innej osobie. Podobnie jak wiele osób tutaj nie znasz znaczenia tego słowa.
0
@AV0CAD0 Co ci nie pykło. Problem polega na tym, że Tusk uczęszczał na lekcje religii do salki katechetycznej przy parafii, a nie w szkole. Wniosek? Szkoły wolne powinny być wolne od religii.
0
@PlsNotAtletico Kogo on na tych kanałach traktuje z atencją?
0
@Roobo Węgrzyn przede wszystkim jest obiektywny. Nawet jak komentował w c+ naszą ligę to nie dało się słyszeć, że jakiejś drużyny nie lubi, nie to co np. Mielcarski, który zawsze ma doła jak Lech traci gola, a wpada w euforię jak strzela.
9
@GeneralXavi Przecież on jest bardzo szybki.
2
@kamilo0066 Brak powołanie dla Szymańskiego, który trafił do jedenastki sezonu ligi rosyjskiej to też jakieś nieporozumienie. Wystawili go na wahadale i zdziwieni, że zawóidł.
1
@Uukasz_93 Wystarczyło zatrudnić Sousę po jesiennych meczach, a tak mamy stracone 3 miesiące, gdzie mógł oglądać zawodników.
1
@FCBeSeM Milik prosto z gabinetu lekarza.
0
Puchacz jak w Lechu. Tak jest jak się na siłę robi ze skrzydłowego obrońcę. Najbardziej przehajpowany polski piłkarz.
0
@Janas11224 I takie coś ma prawa wyborcze równe normalnym ludziom...
0
@kuz No to znasz tą źle interpretowaną wersję :)
1
@kuz Przysłowie o rzece mówi, że nie da się wejść dwa razy do tej samej, a nie że się nie wchodzi :) Skoro Zidane wrócił to jednak się da, więc nie ma to zastosowania.
1
@sintesox Miał już lepsze sezony, ale teraz coś wygrali, Kante to taki miły miś więc ZP się należy. Tak serio to nie ma szans, jest za mało medialny i dziennikarze z Azji czy Oceanii w przypadku sukcesu Francji na Euro zagłosują na Mbappe.
0
@TeKa Oleguer kochał ten Klub pewnie dużo bardziej a jak grał w piłkę każdy wie.
0
@Criss18Barca Całkiem fajne drużyny w Lidze Konferencji, a wpadnie jeszcze kilka z pozostałych eliminacji.
1
@PawkoFCB Jaką my mamy kadrę? Do tej z 2016 nie ma podjazdu. Wtedy cały trzon drużny był w swoim "prime" i byli wiodącymi postaciami w swoich klubach.
0
@Huck Byka normalna zrzutka kibiców.
2
@msmsms W Niemczech funkcjonuje już ze 30 lat i nie mają z tym problemu.
0
@SinMistico W Wiśle się dało.
1
@takisobiektos Kibicom...
3
@Vebrol Pucowanie się do Lahoza po jego obecnym sezonie...
0
@kibicsportu Ale skorumpowana przez kogo?
1
@Ratamahatta Jak sam napisałeś. 10 lat temu...
4
@daniel32778 Wgrał klub, w który w przeciągu ostatnich 20 lat został wpompowane największe pieniądze. Gdyby nie hajs Abramowicza to ten klub walczyłby w lidze o miejsca w LE. To właśnie Chelsea zapoczątkowała patologię w piłce pod względem wydawania kasy.
16
@daniel32778 No to wygrał worek kasy Romana. Jaka to różnica?
1
@kiper09 Może widzą więcej niż my, laicy.
1
@Emhyr To wiemy od jakichś 3 lat.
0
@Quavosk Mecz Świątek-Świątek. Wynik 0-0.