0

@puyol_presidend5 Dlatego w przypadku mafii kaucji się raczej nie stosuje.

0

@AV0CAD0 To raczej kwestia tego kto to organizował. Twój WF organizował zarządca basenu czy jednak szkoła? Tusk chodził na religię organizowaną przez Kościół, szkoła nie miała z tym nic wspólnego.

0

@PlsNotAtletico Problem w tym, że atencja to okazywanie szacunku innej osobie. Podobnie jak wiele osób tutaj nie znasz znaczenia tego słowa.

0

@AV0CAD0 Co ci nie pykło. Problem polega na tym, że Tusk uczęszczał na lekcje religii do salki katechetycznej przy parafii, a nie w szkole. Wniosek? Szkoły wolne powinny być wolne od religii.

0

@PlsNotAtletico Kogo on na tych kanałach traktuje z atencją?

0

@Roobo Węgrzyn przede wszystkim jest obiektywny. Nawet jak komentował w c+ naszą ligę to nie dało się słyszeć, że jakiejś drużyny nie lubi, nie to co np. Mielcarski, który zawsze ma doła jak Lech traci gola, a wpada w euforię jak strzela.

9

@GeneralXavi Przecież on jest bardzo szybki.

2

@kamilo0066 Brak powołanie dla Szymańskiego, który trafił do jedenastki sezonu ligi rosyjskiej to też jakieś nieporozumienie. Wystawili go na wahadale i zdziwieni, że zawóidł.

1

@Uukasz_93 Wystarczyło zatrudnić Sousę po jesiennych meczach, a tak mamy stracone 3 miesiące, gdzie mógł oglądać zawodników.

1

@FCBeSeM Milik prosto z gabinetu lekarza.

0

Puchacz jak w Lechu. Tak jest jak się na siłę robi ze skrzydłowego obrońcę. Najbardziej przehajpowany polski piłkarz.

0

@Janas11224 I takie coś ma prawa wyborcze równe normalnym ludziom...

0

@kuz No to znasz tą źle interpretowaną wersję :)

1

@kuz Przysłowie o rzece mówi, że nie da się wejść dwa razy do tej samej, a nie że się nie wchodzi :) Skoro Zidane wrócił to jednak się da, więc nie ma to zastosowania.

1

@sintesox Miał już lepsze sezony, ale teraz coś wygrali, Kante to taki miły miś więc ZP się należy. Tak serio to nie ma szans, jest za mało medialny i dziennikarze z Azji czy Oceanii w przypadku sukcesu Francji na Euro zagłosują na Mbappe.

0

@TeKa Oleguer kochał ten Klub pewnie dużo bardziej a jak grał w piłkę każdy wie.

0

@Criss18Barca Całkiem fajne drużyny w Lidze Konferencji, a wpadnie jeszcze kilka z pozostałych eliminacji.

1

@PawkoFCB Jaką my mamy kadrę? Do tej z 2016 nie ma podjazdu. Wtedy cały trzon drużny był w swoim "prime" i byli wiodącymi postaciami w swoich klubach.

0

@Huck Byka normalna zrzutka kibiców.

2

@msmsms W Niemczech funkcjonuje już ze 30 lat i nie mają z tym problemu.

0

@SinMistico W Wiśle się dało.

1

@takisobiektos Kibicom...

3

@Vebrol Pucowanie się do Lahoza po jego obecnym sezonie...

0

@kibicsportu Ale skorumpowana przez kogo?

1

@Ratamahatta Jak sam napisałeś. 10 lat temu...

4

@daniel32778 Wgrał klub, w który w przeciągu ostatnich 20 lat został wpompowane największe pieniądze. Gdyby nie hajs Abramowicza to ten klub walczyłby w lidze o miejsca w LE. To właśnie Chelsea zapoczątkowała patologię w piłce pod względem wydawania kasy.

16

@daniel32778 No to wygrał worek kasy Romana. Jaka to różnica?

1

@kiper09 Może widzą więcej niż my, laicy.

1

@Emhyr To wiemy od jakichś 3 lat.

0

@Quavosk Mecz Świątek-Świątek. Wynik 0-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?