mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marcel99 No tak, w Realu problemów nie było.
1
@Adek02 Co mają przedłużać, jak ma jeszcze na rok?
3
Nie wiem czy ktoś wrzucał - Legia zagra w finale LM Amp Futbolu.
1
@parpe I faktycznie, bez niego LM rozwaliliśmy w pył.
0
@DonMatteo901 Gdyby za PiS zarabiało się godnie to Lewy grałby w Polsce.
0
@V e B 96 Wystarczyło żeby Lewy trafił tam w piłkę.
0
@Jackazz Mniej niż 0,5. Jest chyba 250 osób.
0
@PatrychoO Lepsze to niż wycieczki do Stanów, które nie mają nic wspólnego z przygotowaniem do sezonu.
0
@Quavosk Bo jak sam napisał, jest Polaczkiem, który nie może przeboleć że innym się coś w życiu udało.
1
@kubix05 Przestałem kilka lat temu kupować jak stał się merytorycznie równy bravo sport.
2
@Barcakolcz Na początku rządów PiS płaciłem za energię 200-230 zł, teraz 390-450, a dwa razy więcej nie zarabiam.
0
@masq Bielsa? Potrzebujemy kolejnego trenera wyznającego boskość Leo?
0
@Kusco15 Prawdziwy Hołownia gra w Legii.
1
@arcziFCB Tak jak powiedział jakiś trener -"liga jest niesprawiedliwa bo Legia ma Vadisa".
4
@VamosRakieta Jedyna korzyść z naszych miliardów.
0
@Krzychu1010 Nie lepiej technikum w kierunku, którego się uczyłeś w "zawodówce"?
0
@skakun95 No widocznie nie pamiętasz. Bardzo często piłka latała piętro wyżej niż on sięgał i padały z tego bramki. Poza rogami działo się tak często po wrzutkach z akcji. Kto ma być podstawowym obrońcą? Zostaje tylko Pique, który nadal nie doszedł do pełnej sprawności i kolejne kontuzje to kwestia czasu. Tylko nie pisz, że Araujo, bo on w ustawieniu z 4 obrońców już tak dobrze nie wygląda. Potrzebny jest nowy wysoki obrońca, który z miejsca stanie się liderem formacji i do niego można dołożyć Garcię lub Kounde. Branie ich obu mija się z celem.
1
@barcelonaLM I Gikiewicz na to - "no to patrz"...
0
@skakun95 Super, dwóch środkowych obrońców 182cm i 178cm. Zabiją nas samymi rzutami rożnymi.
0
@Walker No, jakieś 2-3 lata temu.
4
@Quavosk Czego on nie rozumie w tych zapisach?
9
@AssisMoreira Zobacz, jak się postarasz to Ci dobrze ten polski wychodzi.
0
@Majkel34 Koleś pisze, że jeszcze w 44 roku Niemcy mieli nikłą wiedzę o NSZ, ty podpierasz to jakimś papierkiem. Chyba załączyłeś to w celu poparcia jego słów. Czy się mylę?
0
@MaTt_BarcaFan Jak napastnik strzela gola co 5-6 meczów to każdemu trenerowi by się skończyła cierpliwość.
0
@DaPidejpi I kto u nas ma tak naciskać na przeciwnika? Messi, Busi, Alba? Poza de Jongiem i Destem nie mamy ludzi do takiej intensywności gry, a nagle 10 transferów nie będzie.
5
@kolomen2 Jak rzuci Laporcie listę piłkarzy, których potrzebuje do swojego stylu do sprawa szybko upadnie.
1
@TheGoldenEleven Messi nie miał też 21 z zeszłym sezonie?
0
@Majkel34 Z której części tego "dokumentu" wynika, że powstał on w 1944?
8
@Gaucho Nie wpadłeś na to, że w klauzuli może też być termin? Umowa raczej też zabezpiecza interesy Betisu żeby np. nie zostali bez zawodnika w ostatnim dniu okienka.
0
@takisobiektos Czyli stworzono tę pozycję dla nieudaczników? Typowy wahadłowy musi umieć atakować i bronić, a nie nie umieć żadnej z tych rzeczy.