mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh grunt, że działa...
1
@barcelonaLM Kazik jest spoko nawet na meczach polskiej ligi.
0
@MesQueUnClub96 Im bliżej meczu tym bardziej wierzę, ale to nie pierwszy raz.
2
@LeoMessi1994 Nawet Pjanic mnie mniej irytuje niż on.
0
@Alberto1031 I Ramosa w pakiecie.
0
@patry295 Baby shark ma 8,7mld :)
0
@AmigoBlancos Raczej chodziło o to żeby 10 było na wyświetlaczu czasu.
2
@Transu96 Człowieku, szukasz dziury w całym.
3
@BartqRKO To chyba zależy od godziny emisji. Wieczorem nie ma cenzury.
1
@marcin000019 Ronaldo też tak chciał ale nie wiedział, że można tak otworzyć butelkę.
1
@SteuerFreiMoney To raczej zależy od trasy.
0
@Criss18Barca W koszu i ręcznej chociaż są kary za symulki. Tam to nie jest taka patola jak w nodze.
0
@Quavosk Legionistka pełną gębą.
0
@Faun Ty też, razem zeszli.
0
@Faun Insigne zejdzie.
3
@Piotr,1985 To nie tylko praca Manciniego. Cała Serie A się zmieniła, teraz to jedna z bardziej atrakcyjnych lig do oglądania.
0
@PlsNotAtletico To nie Rusek zdecydował.
2
@neeed Szejk i szekle? To się nie spina.
1
@FCB24 Byłby mądry. Postawiłby wszystko co ma u buka na Argentynę.
0
@victor Gdzie ja go porównałem go z Lewandowskim? Skąd w ogóle pomysł na wplatanie Lewego do tego wątku?
0
@kamilop Szczególnie Zielińskiego, który myśli, że "expected goals" to grupa ludzi prowadzących statystyki.
6
@Wilczeq Turcy trzymają kobiety w domu.
0
@bielik Tylko dlatego, że nasza grupa później zaczynała.
4
@snake99 Mistrz Francji z 16 golami.
0
@Wilczeq mógł oglądać naszych i się uczyć jak odwracać się od strzelającego
0
We wczorajszej gazecie napisali gdzie będzie strzelał.
0
@xerter Nic nowego. Od MŚ w Rosji trzymamy równy poziom.
1
@RobiS No weszły, ze 2-3 lata temu.
2
@IronSanHybrid Wiem, ale nie powiem ale na 100% tak było.
0
@amanter Jednak się nie stało :)