0

@Hosh grunt, że działa...

1

@barcelonaLM Kazik jest spoko nawet na meczach polskiej ligi.

0

@MesQueUnClub96 Im bliżej meczu tym bardziej wierzę, ale to nie pierwszy raz.

2

@LeoMessi1994 Nawet Pjanic mnie mniej irytuje niż on.

0

@Alberto1031 I Ramosa w pakiecie.

0

@patry295 Baby shark ma 8,7mld :)

0

@AmigoBlancos Raczej chodziło o to żeby 10 było na wyświetlaczu czasu.

2

@Transu96 Człowieku, szukasz dziury w całym.

3

@BartqRKO To chyba zależy od godziny emisji. Wieczorem nie ma cenzury.

1

@marcin000019 Ronaldo też tak chciał ale nie wiedział, że można tak otworzyć butelkę.

1

@SteuerFreiMoney To raczej zależy od trasy.

0

@Criss18Barca W koszu i ręcznej chociaż są kary za symulki. Tam to nie jest taka patola jak w nodze.

0

@Quavosk Legionistka pełną gębą.

0

@Faun Ty też, razem zeszli.

0

@Faun Insigne zejdzie.

3

@Piotr,1985 To nie tylko praca Manciniego. Cała Serie A się zmieniła, teraz to jedna z bardziej atrakcyjnych lig do oglądania.

0

@PlsNotAtletico To nie Rusek zdecydował.

2

@neeed Szejk i szekle? To się nie spina.

1

@FCB24 Byłby mądry. Postawiłby wszystko co ma u buka na Argentynę.

0

@victor Gdzie ja go porównałem go z Lewandowskim? Skąd w ogóle pomysł na wplatanie Lewego do tego wątku?

0

@kamilop Szczególnie Zielińskiego, który myśli, że "expected goals" to grupa ludzi prowadzących statystyki.

6

@Wilczeq Turcy trzymają kobiety w domu.

0

@bielik Tylko dlatego, że nasza grupa później zaczynała.

4

@snake99 Mistrz Francji z 16 golami.

0

@Wilczeq mógł oglądać naszych i się uczyć jak odwracać się od strzelającego

0

We wczorajszej gazecie napisali gdzie będzie strzelał.

0

@xerter Nic nowego. Od MŚ w Rosji trzymamy równy poziom.

1

@RobiS No weszły, ze 2-3 lata temu.

2

@IronSanHybrid Wiem, ale nie powiem ale na 100% tak było.

0

@amanter Jednak się nie stało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?