mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wilczeq Kibicem Legii chcieli zrobić zorganizowany doping na euro granym w Polsce to pzpzn wyraził swoje oburzenie tym, że chcą dostać bilety. Jedyne co chcieli to móc kupić bilety na jednej trybunie żeby nie było januszy.
0
@dawo17 Na Węgrzech jest jak u nas przed wyborami. Naczelnik decyduje czy wygrał z wirusem.
0
@patrykzmc2000 na co nam Bernardo? Będziemy piłować kolejną 10 na skrzydle?
0
@tobiasson92 Niech ten gamoń zobaczy jakie drużyny będą tam grać. To mogą być całkiem fajne rozgrywki.
0
@AlwaysBlaugrana Z kogo on ma zbudować tą fajną ekipę? Nie mamy obrońców na poziomie i jednego pomocnika nadającego się do gry w kadrze (jak się zsumuje Zielińskiego i Klicha).
2
@Objectivo On miał chyba na myśli my - Barcelona.
0
@John_Doe Akurat Szymkowiak to odpalał w kadrze jak Zieliński. Zawsze był lepszy w klubie niż w reprezentacji.
0
@masa11 Akurat on miał piłkarzy będących w swoim najlepszym momencie. Przede wszystkim miła liderów w każdej formacji. W tamtym turnieju nie wyciągnął maksa patrząc na to jak układały się mecze i drabinka. Medal był do wzięcia.
0
@ProMILs Piękne...
1
@Kamilos84 Jakie my mamy szkolenie? Każdy piłkarz, który wyjeżdża z Polski w pierwszym wywiadzie mówi, że jeszcze nigdy tak ciężko nie trenował. Polski piłkarz zamiast zostać po treningu i eliminować swoje ograniczenia biegnie do galerii.
0
@daniel32778 AKcja fajna, sam gol z dupy :)
4
Mam wrażenie, że piłka w całej Europie się rozwija tylko my się uwsteczniamy.
1
@CrUyFF9 Jaki 3x lepszy skład? Mamy przeciętnych piłkarzy. Taki Duda, Skriniar czy Kucka mieliby u nas pierwszy skład.
0
@daniel32778 Linettemu się piłka zaplatała między nogami, to pewnie było zamierzone i jego kunszt techniczny.
0
@ElKamil To by tam Haraslin sobie pojeździł.
0
@Lathspell Przecież jeden już wszedł.
4
Nie pamiętam gorszego meczu Lewego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@krzywy Przecież gdyby nie trafił w swoją drugą nogę to poszłoby obok bramki.
1
@kosiarz92 Wrzutki na Świerczoka 1,79m?
0
@Pawlak1992 I kim ten trener miałby grać. Nie mamy piłkarzy na średnim europejskim poziomie poza Lewym, Zielińskim(jak mu coś przeskoczy) i może Klichem. Brak porządnego obrońcy, zero skrzydłowych.
0
Moder za Linettego i Świerczok za Jóźwiaka i może remis wyciągniemy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ascend Technicznie to przerasta nas 80% krajów Europy.
0
@DwayNee Pytanie było o Anglię.
0
Jóźwiak prawie asysta.
0
@Mathoue Jak dwóch na jednego skoro Jóźwiak tylko się przyglądał.
0
I macie odpowiedź dlaczego Jóźwiak nie grał do tej pory od początku. Koleś kompletnie nie kuma gry w asekuracji obrońcy.
8
@SteuerFreiMoney Może to przez ten koks twój organizm tak reaguje.
5
@Janas11224 Dziwne, że jeden z gopsdarzy gra u siebie.