0

@Wilczeq Kibicem Legii chcieli zrobić zorganizowany doping na euro granym w Polsce to pzpzn wyraził swoje oburzenie tym, że chcą dostać bilety. Jedyne co chcieli to móc kupić bilety na jednej trybunie żeby nie było januszy.

0

@dawo17 Na Węgrzech jest jak u nas przed wyborami. Naczelnik decyduje czy wygrał z wirusem.

0

@patrykzmc2000 na co nam Bernardo? Będziemy piłować kolejną 10 na skrzydle?

0

@tobiasson92 Niech ten gamoń zobaczy jakie drużyny będą tam grać. To mogą być całkiem fajne rozgrywki.

0

@AlwaysBlaugrana Z kogo on ma zbudować tą fajną ekipę? Nie mamy obrońców na poziomie i jednego pomocnika nadającego się do gry w kadrze (jak się zsumuje Zielińskiego i Klicha).

2

@Objectivo On miał chyba na myśli my - Barcelona.

0

@John_Doe Akurat Szymkowiak to odpalał w kadrze jak Zieliński. Zawsze był lepszy w klubie niż w reprezentacji.

0

@masa11 Akurat on miał piłkarzy będących w swoim najlepszym momencie. Przede wszystkim miła liderów w każdej formacji. W tamtym turnieju nie wyciągnął maksa patrząc na to jak układały się mecze i drabinka. Medal był do wzięcia.

0

@ProMILs Piękne...

1

@Kamilos84 Jakie my mamy szkolenie? Każdy piłkarz, który wyjeżdża z Polski w pierwszym wywiadzie mówi, że jeszcze nigdy tak ciężko nie trenował. Polski piłkarz zamiast zostać po treningu i eliminować swoje ograniczenia biegnie do galerii.

0

@daniel32778 AKcja fajna, sam gol z dupy :)

4

Mam wrażenie, że piłka w całej Europie się rozwija tylko my się uwsteczniamy.

1

@CrUyFF9 Jaki 3x lepszy skład? Mamy przeciętnych piłkarzy. Taki Duda, Skriniar czy Kucka mieliby u nas pierwszy skład.

0

@daniel32778 Linettemu się piłka zaplatała między nogami, to pewnie było zamierzone i jego kunszt techniczny.

0

@ElKamil To by tam Haraslin sobie pojeździł.

0

@Lathspell Przecież jeden już wszedł.

4

Nie pamiętam gorszego meczu Lewego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@krzywy Przecież gdyby nie trafił w swoją drugą nogę to poszłoby obok bramki.

1

@kosiarz92 Wrzutki na Świerczoka 1,79m?

0

@Pawlak1992 I kim ten trener miałby grać. Nie mamy piłkarzy na średnim europejskim poziomie poza Lewym, Zielińskim(jak mu coś przeskoczy) i może Klichem. Brak porządnego obrońcy, zero skrzydłowych.

0

Moder za Linettego i Świerczok za Jóźwiaka i może remis wyciągniemy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ascend Technicznie to przerasta nas 80% krajów Europy.

0

@DwayNee Pytanie było o Anglię.

0

Jóźwiak prawie asysta.

0

@Mathoue Jak dwóch na jednego skoro Jóźwiak tylko się przyglądał.

0

I macie odpowiedź dlaczego Jóźwiak nie grał do tej pory od początku. Koleś kompletnie nie kuma gry w asekuracji obrońcy.

8

@SteuerFreiMoney Może to przez ten koks twój organizm tak reaguje.

5

@Janas11224 Dziwne, że jeden z gopsdarzy gra u siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?