La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

konto usunięte

1

W bramce będzie Szczęsny. W obronie Bereszyński Glik i Bednarek. W ataku Lewy i Buksa. Natomiast w pomocy na 5 miejsc jest 6 piłkarzy. Jóźwiak, Krychowiak, Moder, Klich, Zieliński i Frankowski. Ciekawe kto wyjdzie na Albanią

3

@Janiama Dawidowicz za Beresia, Beres przesunięty na wahadło za słabego Jóźwiaka, Frankowski na lewym wahadle. Srodek to pewnie Krychowiak, Zieliński i Moder. Tak bym to widział. W ataku może zagrac Świderski. Wchodzi Buksa i Linetty/Klich za Ziela bo pewnie nie będzie w stanie zagrac pełnych 90 minut

konto usunięte

1

@jareksk100 Tak może być jak napisałeś

0

@Janiama Szczęsny to gwarancja klopsa, więc jego najlepszy kumpel będzie musiał strzelić nie jedną a dwie bramki by wygrać mecz. Niestety dzisiaj lepszy z bramkarzy zakończył karierę.

3

@jareksk100 Linetty nie zgra za kartki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?