- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1019 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1019 Culés
2
Na Kanale Sportowym mówią o powołaniu Jędrzejczyka. Jak ma się coś w naszej reprezentacji zmienić jak takich piłkarzy myślą powoływać. To bedzie jakiś cyrk jak znajdzie się w kadrze. Co z tymi ludźmi jest nie tak jak przychodzi im do głowy ktoś taki?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Klaudiaa8 Agentem Jędrzęjczyka jest Piekarski. Ten sam gość jest też agentem Michniewicza. Resztę dopowiedz sobie sama.
0
@Klaudiaa8 jezeli powoła tego debila (nie można nazywac go inaczej jak człowiek ogląda co robi na boisku) to mam nadzieję, żę przegramy na mundialu 5-0 z każdym....
0
@tristan87 to wszystko jasne:/
0
@Klaudiaa8 Wiadomo, że nie będzie grał w podstawie, a masz na ławce zawodnika, który zagra na ŚO, PO a jak będzie trzeba to i LO. Większość na ból d..., bo gra w Legii. Prawda jest taka, że mamy biedę w obronie i ciężko wybrać kogoś lepszego.
1
@tristan87 I co ktoś ma na tym zyskać? Jędrzejczyk jest w takim wieku, że już żadnego dobrego kontraktu z zagranicznym klubem nie podpisze, więc Piekarski prowizji nie zgarnie. Prawdopodobnie przedłuży z Legią na dużo gorszych warunkach niż ma obecnie.
0
@mkord Piekarski i Jędrzejczyk. Reprezentanta Polski, który będzie w kadrze na MŚ łatwiej sprzedać do Kataru czy Arabii Saudyjskiej.
0
@FCB24 mocne słowa. Aż tak to nie życzę naszej kadrze, ale nóż w kieszeni się otwiera co nasz trenejro odwala. On go powołał chyba żeby nam dobrą atmosferę w drużynie robił:/
0
@tristan87 W Katarze czy Arabii to może dostać kontrakt 34-letni były reprezentant Hiszpanii, a nie Polski.