mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Po co nam klub, którego kibice gwiżdżą na polski Hymn?
3
@Aragorn33 Tutaj jest wielki problem ze zrobieniem zakładki dla koszykarzy, a Ty chcesz piłkę kobiet? Właściciele tej strony to takie przysłowiowe "tłuste koty", stworzyli LaRamblę i samo się toczy.
0
@kejdzi Przestań to oglądać pod kątem piłki męskiej. To podstawa żeby mieć z tego fajną zabawę.
2
@Siedlec666 Pajor by pasowała do Barcelony na 9.
0
@zadafcb Żeby strzelić gola to najpierw trzeba oddać strzał.
1
Ale Pajor skarciła nasze dziewczyny.
0
@IronSanHybrid Tak 11 wykonać nie można. Dotknął piłkę 2 razy.
0
@Encore CR po jednym meczu w tamtych czasach nie miałby ochoty wyjść na kolejny, wtedy ilość fauli ignorowanych przez sędziów była ogromna
0
@Sulimo wtedy to chyba łatwiej było tylko o kontuzję kończącą karierę
1
@SuperPatsonFCB Nie, uznali że zatrzymanie prawa jazdy przez starostę bez wyroku sądu jest niezgodne z konstytucją, policja może zabrać.
0
@KlonaZepan Opłaca ich FARE, które jest opłacane przez UEFA.
0
@wasacz Debilą? To poprawiłeś tego swojego babola... Nie wiem na czym polega awersja niektórych do używania właściwych końcówek. Powinno być "tym debilom".
1
@wasacz " tym debila" - Co ta za fikołek językowy?
1
@Azi Te 300ha lasy to chyba już wycięli.
5
@KamQiX Karnego tak nie można strzelić.
1
@Firestone pod warunkiem, że to będzie Marciniak z pucharów a nie z naszej ligi
3
@Deathwing112 On nie odniósł się do jakości hiszpańskich sędziów, tylko do tego, że Taylor sędziował jakby był Hiszpanem, czyli sprzyjał hiszpańskiemu klubowi.
0
@kampe Nie wiem co było do odkrywania skoro komentatorzy mówili o tym ze 2 lub 3 razy.
1
@Volk Przecież przez to drużyny bały się atakować i grały na maksa asekuracyjnie.
0
@Volk Przez 24 lata to przepisy w tej kwestii zmieniały się z 15 razy.
0
@ArterkHD Iga to e zasadzie nie miała urazu.
0
@partymaker Fati ma zbyt rozbujane ego żeby zgodzić się na taki transfer.
0
@P33ck Harmider to hałas
0
@takisobiektos Co dają te krokodylki? Ile goli przed ich wprowadzeniem wpadało po uderzeniach pod murem? 1, 2 w sezonie? Goli z wolnych nie ma bo piłkarzom się nie chce po treningach zostawać i trenować, a samym talentem się nie da.
1
@John_Doe Przecież ugasili go w 1,5 h.
0
@jacob345 Były słuchy, że Błaszczykowski nie chciał pożegnania.
0
@AvadaKedavra Pod względem zarobionych pieniędzy tych 3 bije transfery La Masi z ostatnich 15 lat. Do tego jeszcze choćby Renato Sanches czy choćby nasz Andre G. (chociaż on chyba też zaczynał w Porto, ale tym tokiem rozumowania to Iniesta, Busi czy Pedro też się nie łapią).
PS
jeszcze Ruben Dias mi przychodzi na myśl
0
@Kengo @AvadaKedavra
Ok, tylko kiedy ostatnio La Masia wychowała kogoś dla pierwszej drużyny? Fati? On już jest weryfikowany przez rzeczywistość. Jest Balde, ale z nim też nie wiadomo co dalej, bo możliwe, że się nie rozwinie jak należy (oby do tego nie doszło). Trafiło nam się super pokolenie, ale tak naprawdę La Masia nie przewyższa wcale innych czołowych akademii, jest w ścisłym topie, ale nie przewyższa innych. Do tego mamy wyjątkowy "brak zdolności" do zarabiania na tych, którzy nie wchodzą do pierwszej drużny.
Benfika nie wychowała zawodników pokroju Xaviego czy Iniesty, ale wypuszczają regularnie ludzi do czołowych klubów i zarobili na tym miliony (chyba ponad 300) przez ostatnie lata.
Tacy zawodnicy jak Felix, Cancelo, Guedes czy B. Silva to wychowankowie i to tacy, którzy od początku byli w Benfice a nie jak np. Iniesta, który zaczynał w Albacete.
1
@Ojciec5tkidzieci SzweCki...
0
@Kengo A i tak pewnie obie przebija akademia Benfiki.