1

@BartqRKO niewiele gorzej niż stadion fulham

3

@pioz123 Jak ktoś lubi surowe mięso...

2

@Ojciec5tkidzieci Wystarczyło, że Podolskiego odsunęli od "rządzenia" i klub wyszedł na prostą.

0

@fcbarcafan19 Kiedy Lech grał w 1/2 finału jakiegokolwiek pucharu w europie?

0

@KRISU77 w 93 byli teoretycznym mistrzem przy zielonym stoliku więc 4 razy byli wyżej

1

@FcPortoFan1999 Po poprzednim sezonie to wyszedł im całkiem dobry kolejny.

0

@BulaKG Podobnie jak z zaangażowaniem BVB dzisiaj. Oni chyba serio myśleli, że Koeln załątwi sprawę za nich.

0

@Explode Lewy nigdy jakoś nie utożsamiał się z BVB.

0

@Pedri16Future Dramatyczny występ.

0

BVB pełne pampersy...

0

@VegetaPolska Dlaczego miałby się załamać?

2

@pt9 Niezniszczalny monitor.

0

@szymonekk Przede wszystkim Bernard Tapie, który potrafił "wszystko załatwić"

0

To teraz black power będzie rządzić na stadionach?

0

@Kluivert_P Możliwe, bo po odejściu Sergiego był kłopot na tej pozycji. Były kombinacje z Navarro, był też taki dzieciak (Nano chyba), który miał dobre wejście w 2-3 meczach, ale potem zniknął.

1

@Kluivert_P on grał na prawej obronie, wtedy na lewej był Sergi Barjuan, później chyba Sorin

3

@Kamilos84 Dla potencjalnych kontuzji to bez znaczenia czy 10 czerwca czy za 3 dni.

1

@FcPortoFan1999 Z Nysa to nie do końca Polak.

0

@Tomo1989 Ruscy mieli opcje zaopatrzenia przez mosty w chersoniu, a ich wycofanie przez Dniepr, w wielu miejscach przez prowizoryczne przeprawy mogło ich narazić na wielkie straty. Rzeka jest przeszkodą dla atakujących, na ten moment poza okręgiem chersońskim takiej linii obrony rosja nie ma. Nie wiem w czym Dniepr miał być przeszkodą w obronie dla ruskich, przecież oni mieli zajęte tereny prawie do Mikołajowa i rzeka w kewstii odbicia tych terenów przez Ukraińców nie miała nic do rzeczy.

0

@Tomo1989 Niby racja, z punktu widzenia typowego widzenia strategii, ale z drugiej strony bez tego Ukraińcy bez większych problemów odbili Chersoń i okolice... Na ten moment wydaję się, że mają dużo nowoczesnego sprzętu (na pewno więcej niż o tym oficjalnie wiadomo) i przygotowali wielkie rezerwy ludzi. Jak ma im się udać to tylko przy pierwszym podejściu, jak coś pójdzie nie tak to mogą nie mieć czym odeprzeć ewentualnego kolejnego ataku ruskich.

0

@Tomo1989 Może to miasto było skazane na straty? Tego nie wiemy, ale gdyby go nie bronili to ryscy byliby dużo dalej i wtedy odbijanie terenów byłoby jeszcze trudniejsze. Kontratak musi pójść bo tego oczekują kraje, które ich wspierają i walą w to masę środków. Problemem może być to, że ruscy się go spodziewają i są pewnie gotowi. Nie bez powodu od miesięcy budują linie obrony.

8

@Tomo1989 Moim zdaniem obrona Bachmutu miała dać czas Ukraińcom na zbudowanie sił do kontrofensywy i jednoczesnej budowy linii obrony głębiej o kilka-klikadziesiąt kilomoetró . Strategicznie to miasto miało małe znaczenie.

2

@Criss18Barca To już wynika z popularności i środków jakie dany sport generuje. Piłkę nożną ogląda każdy i każdy ją rozumie, to od zawsze był sport dla pospólstwa (oczywiście nie tylko) i działacze to w pełni wykorzystali.

2

@Xxxbarca4ever Świderski tu ma mało do rzeczy. Siatkówka rozwija się od 15 lat, piłka nożna u nas ten czas przespała. U nas jest coś nie tak z doborem ludzi do piłki, nie tylko działaczy, ale też zawodników. Jak się słucha wywiadów po meczach to widać, że siatkarze czy piłkarze ręczni to ludzie, którzy coś sobą reprezentują, kopacze to jakby wyrwani z nizin społecznych, "...yyy, no go kopłem, ale yyy..., czy to był fałl, no chyba nie...yyy".

6

To jest chore. Mamy 2 drużny w finale LM siatkówki, drużynę w final 4 piłki ręcznej (drugą blisko tego) a w nogę nie ma jednego klubu na średnim poziomie europejskim. To tylko pokazuje, że w naszej piłce działają ludzie mało inteligentni, cwaniacy i darmozjady.

1

@kulek22 I teraz znajdź piłkarza, który w jego sytuacji powie to samo...

2

@Kgorecki2500 jego drużyna miała piłkę 25m od bramki rywala to gdzie miał stać? Głupia strata, zero asekuracji i strzał życia Gajosa...

3

ZAKS, polski Real Madryt

3

@KRISU77 Ładnie mu naszła. Dobrze, że mecz o nic, bo by się człowiek wcurwił.

1

@FcPortoFan1999 Szczególnie, że ostatni mecz z najsłabszą Walią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?