mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca 10 zł za kg lays to super cena.
1
@wasacz Skończyła się z godzinę temu.
0
@MESSIah16 Jak niby mają się przekonać? Przecież z punktu widzenia przeciętnego ruska nic się nie dzieje i zapewne nie będzie się działo. Nikt tam nie użyje ciężkiego sprzętu, nie będzie ostrzału artylerii czy bombardowań.
1
@norbi77 W Wicku to chociaż zachowują pozory z tym kuloodpornym gajerem, Rake jest po prostu nieśmiertelny i nie da się go trafić.
8
@MesQueUnClub96 To pasuje do poziomu jaki sobą reprezentujesz.
2
@Emhyr Skoro co roku, przez kilka miesięcy nie gra to tyle uzbierał.
0
@mekston Tak, a zaraz się okaże, że go nam nie zarejestrują.
2
@doc to nigdy nie miało sensu
0
@Dosq Jak miał w nią trafić jak dostał podanie za plecy?
0
@michal26 Tutaj trzeba grać Polakami.
0
@Dosq to Szymański zjebał podanie?
0
@A4ron Dostał podanie za plecy to co miał zrobić?
0
@ikar34 Pytanie czy oni odeszli i zrzekli się całości zaległych pensji. Wątpię żeby tak było.
28
@thorin Z jakiego kontynentu był ten dom?
1
@FcPortoFan1999 Doszło :)
0
@tribo Strzelił z liścia? Przecież on tylko oparł dłoń na jego twarzy.
1
@Mezocyklon87 Co ci nie pasowało w półfinałach?
2
@FcPortoFan1999 Dzięki, może doszło.
1
@takisobiektos w sumie to on nasz, 3 lata w Barcelonie, więc wiedział co robi :)
0
Powie ktoś Laskowskiemu, że Asensio ma na imię Marco, a nie Marcos?
4
to jeszcze Barca w kosza w ryj i będzie komplet :(
0
@Barcaa12 bo nie było za co
1
@MesQueUnClub96 to już nie jest vive
0
@KlonaZepan Bez nożowników? To jak nazwiesz typa, który 2 dni temu zaatakował ludzi w Koszalinie?
1
@FcPortoFan1999 od Stuttgartu do Prus to trochę kilometrów jest
0
@Kgorecki2500 to jest opinia o planach na naszą armię, a nie o obecnej, w której są braki osobowe w jednostkach
0
@VegetaPolska bo Kubica dostał wsparcie Orlenu po tym jak wypłynęło nagranie Morawieckiego, że nie będzie inwestował w kalekę (zrobiło się o tym głośno i po kilku dniach zrobili konferencję z podpisania umowy), po czymś takim Robert powinien "grzecznie podziękować", no chyba, że jest pisiorem
0
@Nazio87 kowal prawdziwa historia
0
@Nazio87 Biografii Kowalczyka nie przebije. "No i rzucił tym telewizorem, a potem - dlaczego rzucałeś, a drugi "to k... dlaczego nie złapałeś", już po tym jak tv spadł na parking". Piszę z pamięci, więc drobne nieścisłości mogą być...
0
@Nazio87 k dlatego grał w piłkę do 45 roku życia, a Peszko się zawija.