0

@bartekvisca 10 zł za kg lays to super cena.

1

@wasacz Skończyła się z godzinę temu.

0

@MESSIah16 Jak niby mają się przekonać? Przecież z punktu widzenia przeciętnego ruska nic się nie dzieje i zapewne nie będzie się działo. Nikt tam nie użyje ciężkiego sprzętu, nie będzie ostrzału artylerii czy bombardowań.

1

@norbi77 W Wicku to chociaż zachowują pozory z tym kuloodpornym gajerem, Rake jest po prostu nieśmiertelny i nie da się go trafić.

8

@MesQueUnClub96 To pasuje do poziomu jaki sobą reprezentujesz.

2

@Emhyr Skoro co roku, przez kilka miesięcy nie gra to tyle uzbierał.

0

@mekston Tak, a zaraz się okaże, że go nam nie zarejestrują.

2

@doc to nigdy nie miało sensu

0

@Dosq Jak miał w nią trafić jak dostał podanie za plecy?

0

@michal26 Tutaj trzeba grać Polakami.

0

@Dosq to Szymański zjebał podanie?

0

@A4ron Dostał podanie za plecy to co miał zrobić?

0

@ikar34 Pytanie czy oni odeszli i zrzekli się całości zaległych pensji. Wątpię żeby tak było.

28

@thorin Z jakiego kontynentu był ten dom?

1

@FcPortoFan1999 Doszło :)

0

@tribo Strzelił z liścia? Przecież on tylko oparł dłoń na jego twarzy.

1

@Mezocyklon87 Co ci nie pasowało w półfinałach?

2

@FcPortoFan1999 Dzięki, może doszło.

1

@takisobiektos w sumie to on nasz, 3 lata w Barcelonie, więc wiedział co robi :)

0

Powie ktoś Laskowskiemu, że Asensio ma na imię Marco, a nie Marcos?

4

to jeszcze Barca w kosza w ryj i będzie komplet :(

0

@Barcaa12 bo nie było za co

1

@MesQueUnClub96 to już nie jest vive

0

@KlonaZepan Bez nożowników? To jak nazwiesz typa, który 2 dni temu zaatakował ludzi w Koszalinie?

1

@FcPortoFan1999 od Stuttgartu do Prus to trochę kilometrów jest

0

@Kgorecki2500 to jest opinia o planach na naszą armię, a nie o obecnej, w której są braki osobowe w jednostkach

0

@VegetaPolska bo Kubica dostał wsparcie Orlenu po tym jak wypłynęło nagranie Morawieckiego, że nie będzie inwestował w kalekę (zrobiło się o tym głośno i po kilku dniach zrobili konferencję z podpisania umowy), po czymś takim Robert powinien "grzecznie podziękować", no chyba, że jest pisiorem

0

@Nazio87 kowal prawdziwa historia

0

@Nazio87 Biografii Kowalczyka nie przebije. "No i rzucił tym telewizorem, a potem - dlaczego rzucałeś, a drugi "to k... dlaczego nie złapałeś", już po tym jak tv spadł na parking". Piszę z pamięci, więc drobne nieścisłości mogą być...

0

@Nazio87 k dlatego grał w piłkę do 45 roku życia, a Peszko się zawija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?