mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartas7VeB A tego Fodena to kto wyciągnął z juniorów i zbudował?
0
@Sysia11 Przecież on odchodząc z Barcelony nie miał pojęcia o petrodolarach i innych pierdołach, które próbujesz wyciągać. Chłop po tych latach u nas był wypompowany psychicznie, zrobił sobie rok urlopu od piłki bo miał jej dość po chorej presji jaka jest w naszym klubie.
2
@Kgorecki2500 Ma odpowiednik do wygrania...
0
@Sau_Ron Romantyczny football skończył się w 2003 jak jak Abramowicz wszedł z chorymi na tamte czasy pieniędzmi do Chelsea. Wtedy o FFP jeszcze nawet nikt nie myślał, a Romek przepłacał na prawo i lewo.
0
@Sulimo Szanują go wszyscy, bo wystarczy nie gadać bzdur na konferencjach. Jak już chce komuś wbić szpilę, to robi to inteligentnie, często z humorem, a nie jak inni.
0
@Sysia11 On już dawno, jeszcze przed City mówił jasno, że w roli trenera do Barcelony nie wróci.
2
Zmaaaarzlik!!!
1
@HighestInTheRoom Na jakiś innym Ukraińców trafiam, zarówno prywatnie jak zawodowo. Niemal wszyscy lepiej lub gorzej ale mówią po polsku, każdy rozumie co się do niego mówi.
3
@Karzel Co chcesz sprawdzać? Kasę dostają od FARE, które jest finansowane przez uefę.
4
@Przemek2323 Dlaczego amerykańska stacja miałaby puszczać niemiecki hymn?
0
@szkutnik91 To są kredyty na warunkach, które obecnie są nieosiągalne. Przyspieszenie budowy to był genialny ruch Pereza.
0
@Irmscher10 nikt nie twierdzi, że nie grali ładnej piłki, ale fakty są takie że ściągali kogo chcieli, Cupiał notorycznie dosypywał kasy, inne kluby nie miały takich możliwości, poza tym Anderlecht, Panathinaikos czy o zgrozo Levadia były do przejścia
0
@MESSIah16 a Wisła przez 3 lata broniąca się przed spadkiem i teraz jeżdżąca po I ligowych pastwiskach nie?
0
@MESSIah16 to było takie psg jak na polskie warunki, mogli kupić każdego a zakładanego wyniku (awans do lm) nigdy nie było
4
@Sulimo to tak jak Barca przez ostanie 2 lata wpisująca do budżetu kasę z awansu do 1/4 LM
8
@barcelonaLM I teraz porównać to z zachowaniem kibiców BVB po ostatnim meczu. Buraki zawsze będą burakami.
1
@RonMes10 Nawet nie było początku początku.
2
@Firestone Anglicy byliby głupi gdyby weszli w coś co będzie w jakikolwiek sposób konkurowało z ich ligą, w której na ten moment są chore pieniądze i nic nie wskazuje to, że będzie ich mniej.
1
@kejdzi Z jednej strony racja, z drugiej nikt nie broni klubom wystąpić z UEFA i zabrać ze sobą zawodników, którzy będą tego chcieli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@molibden Oni tak twierdzą. Wcześniej na Legię, Lecha czy Wisłę Płock pewnie też nie donosili. Zrobiła się burza to się wycofali, jak coś złego to nie my.
0
@JimMorrisonFCB Tak, wymierzył im 5 batów.
0
@Fenelon Skoro się tak od niego odcinają to dlaczego go nie wywalą z partii? Wbrew pozorom to proste, oni mają dokładnie takie same poglądy tylko złagodzili swoją retorykę na potrzeby wyborów.
2
@MesQueUnClub_87 Jestem niemal na 100% przekonany, że jak pis nie wygra wyborów to zrobią wszystko, żeby nie uznać wyników. Nie bez powodu tak bardzo zależało im na przejęciu Sądu Najwyższego, który zatwierdza sprawozdanie PKW i stwierdza ważność wyborów.
0
@lucca87 Fati może zostać jak będzie wystawiany na 9, nie potrzebujemy skrzydłowego bez dryblingu i szybkości.
3
@wojtuh10 Nie jest zarejestrowany to jak ma grać?
0
@arasz1819 Może już wiedzą, że odchodzi więc nie ma sensu w niego inwestować minut.
0
@Survier To w zasadzie jest marsz protestu przeciwko temu co się dzieje w kraju.
1
@wojtuh10 Onet podawał te 100 tys. chwilę po 12, wtedy ludzie się jeszcze zbierali.
0
@IronSanHybrid Szanse miał, ale nie skorzystał.