La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1014 Culés

1

W końcu nie przekombinował, do tego wygrał tracąc swojego kluczowego zawodnika. Widzimy w tym sezonie co się działo w Barcy jak zabrakło Pedriego, a Kevin dla City znaczy jeszcze więcej.

Wielki szacunek dla Pepa za to, w jaki sposób poprowadził w tym sezonie swój zespół. Można śmiało stwierdzić, że wyciągnął wnioski i każde tegoroczne trofeum zdobył w dużej mierze doświadczeniem.

2

@axegrinder U nas z ławki w takiej sytuacji by wszedł Roberto albo Kessie a w City wchodzi Foden a na ławce zostają Alvarez czy Mahrez.

0

@Bartas7VeB A tego Fodena to kto wyciągnął z juniorów i zbudował?

0

@Bartas7VeB Dokładnie i to jest przykre jeśli ktoś interesuje się Barcą od ery Guardioli, ale jak cofniemy się jeszcze o kilkanaście lat to zobaczymy, że nasz klub miał gorsze dołki niż obecnie.
Pozostaje oddać honor Xaviemu za obecny sezon i trzymać kciuki za to, że uda się odbudować zespól w stopniu pozwalającym za 4-5 lat rywalizować z europejską czołówką.

0

@mkord Wiadomo, że Guardiola. Przecież go nie krytykuje za to, że ma takich grajków na ławce :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?