0

@BorzyKrzys tylko u nas z tym uzbrojeniem to raczej kiepsko, chyba że chcą wprowadzić program karabin+

0

@A4ron teraz łapać kartki to już bez sensu, w tym meczu to już nic nie da, a zaszkodzą sobie na kolejne

1

@sokot jak tak to 11 listopada chodzi po jakies 5-10 tys

0

@Cotutajsiedzieje ci z Afryki to jeszcze musieliby chcieć tu przyjść i zostać

0

@takisobiektos takie nowe te wytyczne, że wprowadzone z 10 lat temu i do dzisiaj rzadko stosowane

0

@HighestInTheRoom Poczekaj, jeszcze sędziowie z komisją ligi mogą pół obrony Legii zawiesić...

0

@Rifek już znalazłem, jakoś daleko w spisie było, dzięki

0

Jest gdzieś transmisja meczu City?

1

@Kgorecki2500 Czyżby próba rosji na rozdzielnie dostaw amerykańskiej broni...

0

@draxidox Czyli wbrew temu co stwierdzasz na wstępie, jednak nie byłeś.

0

@ObiwanKenobi Śmieszy, jak ktoś nie potrafi odróżnić pogody od klimatu.

0

@Ls0811 Że niby teraz mieszka gdzieś w rowie i nie ma co jeść? Ty w ogóle rozumiesz co znaczy spadek o 100%?

0

@LeoKrol Zapytali, co miał powiedzieć?

0

@Aureczek w zasadzie to wyłożył, ze 3-4 lata temu Lewy by wjechał z tą piłką na wślizgu do bramki

0

@Kitek1640 przecież grali do 46.50

3

@Waniliowy Dlaczego w pierwszym komunikacie policji nie było mowy o bmw? Podawali tylko, że kia wpadła na barierę bo kierowca nie zachował ostrożności.

1

@Sulimo Przecież za takie wysrywy typ powinien dostać pozew od Klubu. Chłop już zna wyrok sądu...

0

@Sulimo tutaj to obrońca i bramkarz sami się ograli, ten zwód Velde w prawo nie był nawet jakiś mocno sugestywny a oni dwaj poszli na grzyby

0

@Odcinkowy Właśnie nie miała szansy bo cały czas jej przerywał. Jak "redaktor" oczekuje odpowiedzi tak/nie to mógł wysłać jej na maila ankietę z miejscami na postawienie znaczka i później tylko ją odczytać na antenie.

2

@Odcinkowy Co nie zmienia faktu, że dziennikarz powinien zachować jakiś standard zachowania i ewentualnie ponowić pytanie bo nie uzyskał odpowiedzi. Typ z góry zakłada, że się czegoś nie dowie,a równie dobrze ona te swoje ble, ble, ble mogłaby zakończyć stwierdzenie "w świetle powyższego nie zgodzimy/zgodzimy się na wpuszczenie migrantów".
Cały czas narzekamy na poziom wypowiedzi polityków (i słusznie, bo często jest żenujący), ale mam wrażenie, że poziom dziennikarstwa wkrótce będzie na równi z tymi najmniej ogarniętymi.

1

@michal26 Mimo wszystko fajnie by było jakby dał jej skończyć a nie drze mordę.

0

@MesQueUnClub96 jedyny, który w pomocy w tym meczu był w stanie zagrać podania do przodu, a nie istniała cała drużyna

0

@FcPortoFan1999 chłopak gra już z 5 lat to trochę ciężko uznać go za odkrycie, on za chwilę dobije do 100 meczów

0

@P33ck jego transfer z Polski był jakimś błędem w matrixie,

1

@escarabajo Tomas Brolin. Człowiek, który w kadrze grał super mecze, wracał do klubu i jakby mu się nie chciało.

4

Przygotowanie fizyczne Legii w tym sezonie to jakiś fenomen. Oni by mogli grać po 120 minut i by nie zwolnili. Dzisiaj cała połowa w 10 i wszystkie staty lepsze od Pogoni, łącznie z przebiegniętymi km

2

Brawo, na pochybel spółdzielni

1

@fart jakie 2? :)

0

@Bartosz85 już myślałem, że frankowski tam jakiegoś faulu szuka

2

Legia w 10 dominuje portowców...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?