mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCBparasiempre Nie, będzie jeszcze ponad 400 pkt straty.
1
@maroon no wiesz, wystarczy żeby wtedy stary, schorowany Roosevelte nie uwierzył Stalinowi i nie byłoby rządów komunistów w Polsce, Rumuni itd...
0
@Peniu a na ch... mi czytanie bzdurnej konwersacji, skoro chłop pyta jak coś usunąć a ty mu każesz to zasłonić, odnoszę się tylko do twojej bezsensownej porady
1
@Dari0G iluminacja też z darmo
0
@Karzel no chyba nie do końca, problem jest taki że to świat tam stworzył ZNOWU Izrael
0
@BorzyKrzys a na bramie brandenburskiej flaga izareala
0
@Peniu on pyta "panowie jak usunąć zaschniętą, dwuletnią farbę", może kolor nie będzie pasował?
1
TVP sport właśnie przeniosło US open na korty Cincinnati...
1
@ChampionLW i teraz k... nie miałbyś ręki
0
@Peniu i jak wtedy usunie farbę z tego korytka?
1
@ChampionLW po denominacji pieniędzy dziadka to niewiele wskórasz
5
@Montjuic cały paradoks elektrycznych samochodów
0
@DLFCB takie podejście to koniec rządów Netanjahu, aczkolwiek bierność mosadu i amanu jest zastanawiająca
1
@Czajka90 wraca na swoje miejsce
0
@michal26 Przecież dokładnie to napisałem o Iranie.
1
@fart gdyby tak było to wojska Egipt musiałby być się zmobilizować i stać na granicy, nic takiego się nie wydarzyło, a nie da się tego ogarnąć w dzień czy dwa, Iran nie ma jak zaatakować, nie przejdą przez Irak czy Turcję
0
@michal26 Egipt się nie będzie mieszał, bo chce mieć w miarę dobre relacje z zachodem, Iran poza wsparciem finansowym i bronią nic nie może. Pozostaje Liban, który i tak cały czas wspiera Hamas, a tak właściwie to Hamas już chodzi na smyczy hezbollahu.
0
@Dari0G miałby to sens gdyby w Hamasie byli sami Palestyńczycy, ale tam jest masa libańczyków i Irańczyków, władze Autonomii mają już bardzo mały wpływ na ich działania
1
@misterio problem w tym, że zakres 0-1, dotyczy tylko danej sytuacji, portale podają wyniki sumaryczny i bardzo często widzimy xG np. 2.56
0
@Prorokk TVN24 bis robił relacje praktycznie cały dzień
1
@MesQueUnClub96 Was jest dwóch?
1
@tbas Ci co zawsze. Iran i Liban.
0
@TheNekro94 Świetny serial...
0
@KamQiX Wg przytoczonej przez Ciebie definicji, widocznie pozostałe strzały były trudniejsze i średnio im wyszło 0,23; to jest xG dla całego meczu a nie jednej sytuacji.
0
@FcPortoFan1999 ileż to wniosków można wyciągnąć z flashscore...
0
@TR3YWAY tak jak Lamine od 70 minuty w Porto :)
0
@FcPortoFan1999 no właśnie się nie dzieje, od kilku minut mecz stoi,
ruszają po varze
1
@FcPortoFan1999 czyli standard w wykonaniu tego pana
35
@tbas to ten elokwentny Bosak, który jest wygadany tylko jak jest przygotowany do tematu
0
@MESSIah16 Mosad to ich wywiad, który działa głównie za granicą, obecna sytuacja pokazuje, że właśnie dali d..., bo pozwolili się zaskoczyć. Teraz działać będzie regularna armia. Po wszystkim to właśnie Mosad i Aman dostaną najbardziej po łbach, bo trzeba będzie kogoś obwinić.