0

@Tomo1989 Racja, dlatego grają o 18:45 :)

0

@partymaker skończył 16 w lipcu

0

@Ojciec5tkidzieci najpierw podniosą sobie dodatek żeby emerytura urosła do kilkunastu tys.

3

Ale ten Czerwiński to jest dzban.

0

@tbas normalnie jak de Gea

0

@tomek8756 biedni rowerzyści, a wystarczy żeby znali przepisy

2

@FcPortoFan1999 tak to jest jak właściciel działa na szkodę klubu i robi sobie z niego okono wystawowe dla swoich zawodników, których jest agentem

5

@hayek W Gdyni jest protest przeciwko właścicielowi, od początku sezonu ludzie praktycznie nie chodzą na mecze.

2

@hayek no kurna pis wymyślił perpetum mobile na produkcję pieniędzy...

0

@Trojanek23 Już taki jest na rynku, a że to raczej niszowy towar to nie wróżę sukcesu.

1

@blakkudium Czy można już uznać, że jest lepszy od Puiga czy jeszcze za wcześnie?

1

@Prorokk no i nie było, a kasę na pierwszy rok 500+ wzięli z kredytów (...od Niemców), jak się z tym wygadał ówczesny viceminister to cichutko złożył dymisję, później już poszło z górki, masa funduszy pozabudżetowych jadących na wypuszczaniu obligacji, które niestety państwo będzie musiało odkupić, to pisiorow nie obchodzi bo wiedzą, że wtedy już nie będą rządzić i niech się martwią inni

0

@Herato W PL to chyba nawet nie ma transmisji ze wszystkich meczów w kolejce.

0

@FcPortoFan1999 trochę dziwne, na stadionie ŁKS właśnie trwa mecz rezerw, w tej części łodzi nie padało czy po prostu lepszy drenaż mają?

3

@michal26 to nie takie proste, musieliby zrobić nowelizację budżetu i wykazać, że są na to środki, a tak to opozycja będzie się z tym kopać, szczególnie jak okaże się w jak opłakanym stanie są finanse publiczne i jak wielkie zadłużenie jest wyprowadzone poza budżet

1

@FcPortoFan1999 A co, Szymonkowi już uwłacza ligowa młócka?

0

@Herato Proste, do tego chyba już o Borubara pytałeś.

0

@sokot Ten w Gdyni z dzisiaj to nie był śmiertelny?

2

@DonMatteo901 dać to 5 euro i rozesłać pdf wszystkim, ludzie to mają problemy...

0

@Kgorecki2500 oby nie przedwcześnie

0

@FcPortoFan1999 i to jest problem, pis jest zesrany i są gotowi wiele oddać żeby się utrzymać przy władzy

2

@mekston widać, że zaczynają się zastanawiać, wcześniej takie materiały byłyby połączone z własnym komentarzem na temat Tuska

5

@FcPortoFan1999 oni raczej myślą o wyciągnięciu pojedynczych posłów, a nie o koalicji, to nie jest takie niemożliwe jak się wydaje, wiadomo, że stanowiska w koalicji z ko i lewicą dostaną liderzy, posłów z dalszych rzędów mogą kupić bardzo łatwo, bo oni w koalicji szans na stanowiska nie mają
Ps
Dla uniknięcia takiego kupczenia powinna być zasada - zmieniasz partię, oddajesz mandat i twoje miejsce wchodzi kolejny z listy

4

@maroon Ktoś na te kamienie milowe się zgodził i podpisał... Tusk?

3

@DonMatteo901 plus tego jest taki, że nie da się przepchnąć każdej głupoty i zachcianki jak było przez ostatnie lata, decyzje rządu muszą być efektem kompromisów, przez to jest szansa, że rykoszetem oberwie mniejsza cześć społeczeństwa

2

@okiemtypera_lucaxx95 @mrboom wg danych GUS bezrobocie to stosunek liczby bezrobotnych zarejestrowanych w UP do liczby ludzi czynnych zawodowo, tak więc duża część bezrobocia jest ukryta

0

@Kinginiesta a może 40 tys. od agenta Zalewskiego zarobił, że teraz to powiedział

0

@tristan87 A uciekł?

0

@michal26 nie może,
Odwołanie Prezesa NBP może nastąpić, gdy:
1) nie wypełnia on swych obowiązków na skutek długotrwałej choroby;
2) został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za popełnione przestępstwo;
2a) złożył on niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, stwierdzone prawomocnym orzeczeniem sądu;
3)Trybunał Stanu orzekł wobec niego zakaz zajmowania kierowniczych stanowisk lub pełnienia funkcji związanych ze szczególną odpowiedzialnością w organach państwowych

0

@tomek8756 Rząd nie ma żadnego narzędzia żeby pozbyć się Galińskiego, będzie trzeba go znosić do 2028.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?