mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore jakby w NBA w ogóle było można jeszcze bronić to oni wszyscy by nie dali rady przekroczyć 30pkt, to jest parodia koszykówki, gdzie każdy kontakt to faul obrońcy
0
@TR3YWAY czuje się największą gwiazdą to próbuje sam coś zrobić, problem w tym, że ani nie ma odpowiedniej formy ani umiejętności
1
Ale łomot w Poznaniu
3
@Culer9002 Oni oglądają mecz, nasi wolą pisać.
1
@FcPortoFan1999 niech się uczą od Stali Mielec
1
@Sulimo przecież 2 stracili
1
@Danny Gaucho to był w ogóle remisowy sezon, wiele drużyn trochę ich nabiło
2
@MesQueUnClub96 Nic z tego co opisałeś nie jest problemem życiowym. Skoro tego nie rozumiesz to faktycznie jest smarkaczem z mlekiem pod nosem.
0
@FcPortoFan1999 No wiadomo, że do takiego Frankowskiego to mu daleko.
0
@FcPortoFan1999 tylko jakoś dziwnie każdy kontakt czy sytuację stykową gwizdał w jedną stronę
0
@AFA90 eliminacje w conmebol od lat wyglądają tak samo, a sędziowanie? No sorry, ale teraz za granie takie jak było z 15 lat temu, już nie mówiąc o latach 90 drużyny kończyły by mecze w 8. Mecze są bardziej wymagające fizycznie bo przygotowanie i medycyna na to pozwalają, a i tak przygotowanie piłkarzy w porównaniu choćby do zawodników NBA to jakiś śmiech na sali, oni przy koszykarzach nie wyglądają nawet jak sportowcy. Do tego wszystkiego masz obecnie dużo wygodniejsze i krótsze podróże na mecze.
0
@AFA90 Jaki napakowany terminarz? Skąd się biorą te bzdury? Grają tyle co 10 czy 15 lat temu. Kiedyś w Hiszpanii było w lidze 20 drużyn, do tego rewanże w pucharze króla, kadry były mniejsze, tylko 3 zmiany w meczu. Dodatkowo odnowa biologiczna na dużo niższym poziomie. Nikt wtedy nie płakał, że za dużo grają.
0
@Emhyr każda taka akcja przed wprowadzeniem varu
1
@Emhyr jak wina Balde? To zawodnik ma decydować czy jest spalony czy nie? Przecież to idiotyzm. Balde mógłby puścić piłkę gdyby typa tam nie było, a tak było zagrożenie że odda strzal.
0
@Emhyr tu nie chodzi o błąd tylko współczesną interpretację, kiedyś było przewinienie to był gwizdek teraz przez var czekają na dalszy rozwój wypadków i dumają czy coś miało wpływ na akcję czy nie
1
@Emhyr to że w tym momencie powinna być akcja przerwana bo do tego zawodnika leciała piłka
0
@Rewolucja123 to jest właśnie minus tego że jest var, kiedyś sędzia by podniósł chorągiewkę przy wrzutce i jest po akcji
0
@Tarins tylko że lewy ze swoją szybkością nie wyprzedziłby obrońcy
4
@arasz1819 Jaki fejm skoro wielki finał był nagrywany zanim jego odcinek miał emisję w tv?
1
@DonCarletto to jak z miejscowościami mającymi w nazwie "małopolski/a", jest ich kilka i żadna nie leży w woj. małopolskimi
0
@LionelKessie W sumie... W ich przypadku stanie okrakiem jest całkiem normalne.
3
@LionelKessie Zaraz, zaraz. To oni tam idą dyskutować czy "przekazać Mateuszowi Morawieckiemu jasny komunikat - koniec waszej władzy", jak podali w oświadczeniu.
3
@John_Doe Ta kretynka nie znalazła schronienia w Polsce. Mieszka w Dubaju, przyjechała tylko do Warszawy na jakieś zawody.
0
@Antimadridista_WR I pod koniec spotkania byś stwierdził, że taki stołek viceministra czy w zarządzie spółki skarbu państwa to wcale nie taka głupia oferta.
1
@Saviola88 Ty jesteś taki naiwny, że wierzysz w to, że idą tam "nagadać" Morawieckiemu? Przecież to oczywiste, że chcą się dowiedzieć co mogą dostać w zamian za poparcie. Nie po to upychali na listach żony i teściów, żeby teraz, jak jest okazja to chociaż nie spróbować jej wykorzystać.
15
@hayek Może będą tam jakieś stoliki do wywrócenia...
1
@TR3YWAY co jakiś czas trzeba też wyważyć koła
0
@Kgorecki2500 190, wcześniej jakaś posłanka im się wypisała
1
@FCBparasiempre U nas też wtedy w składzie niezłe tuzy: Oleguer(w podstawowej 11), Damia Abella czy F. Navarro.
0
@Tasde Tylko jak? Dziadyga ma kadencję do 2028.