0

@skubi99 I dlatego przegrał też proces z dziennikarzem TVP o łączenie go z UOP i przepraszał za to, że powoływał się na informacje służb specjalnych, których nigdy nie miał. Sumlinski nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem śledczym, koleś może co najwyżej pisać kiepskie kryminały.

0

@skubi99 to ta sama książka za której treść przepraszał jakiegoś adwokata bo nie był w stanie wykazać skąd wziął te bzdety na temat jego związków z wsi...

1

@Patriskos Givenchy Irresistible

2

@rayqi Poza tym, że to polityczny strzał w kolano, to ma to sens. Ten program nie ma nic wspólnego ze zwiększeniem dzietności, jest to zwykły zasiłek socjalny i powinien iść do tych, którym faktycznie pomoże.

2

@esem91 No i nie było. I o dziwo PiSowi nie przeszkadzało wzięcie kredytu na pierwszy rok 500+ z niemieckiego banku.

0

@LS Co najmniej tyle co ty skoro rozpoczynasz zdanie od "A".
Poza tym, co ma przecinek do brzmienia języka...

1

@LS to tak jak polski dla każdego kto nie jest Polakiem

1

@ObiwanKenobi tak powinno być, mecz powinno się oglądać a nie klepać durne komentarze

2

@Emhyr Może "szatania" niech się weźmie do roboty i nauczy wreszcie przyjmować proste podania i strzelać z 5m w bramkę.

0

@kondziu88 wie, że zagrał kupę to siedzi cicho

1

@michal26 Jacyna-Witt odeszła z partii więc chyba mają 190 sztuk

0

@FcPortoFan1999 Jednak będzie gadał...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy vateusz będzie jeszcze odpowiadał na te wszystkie pytania?

0

@Kondziubarca i nie ma Rivaldo, który w ostatnim meczu załatwi kwalifikacje LM

1

@norbi77 No cicho, naskrobali "artykuł" przed meczem to wrzucili.

0

@tbas przecież lepiej machać łapami do sędziego, że grają na czas

0

@mate92 Kto drugi?

0

Mistrzostwie rozkładania rąk, ale do grania nie ma ludzi...

1

@Roobo tylko, że oni wcale nie grają więcej niż piłkarze 20 lat temu, do tego mają o niebo lepsze warunki do przygotowania, lepszych fizjoterapeutów, wiedzę na temat diety, opiekę medyczną, a mimo to narzekają

1

@kamyk_23 W pierwszej kolejności muszą się wziąć za Błaszczaka. Przecież te kontrakty na haubice k9 (ostatni podpisany kilka dni temu) gdzie mamy Kraby (HSW jasno mówi, że będzie zamówienie to nie ma problemu ze zwiększeniem produkcji) śmierdzą jego układem z Koreańczykami.

1

@FcPortoFan1999 A, jak gluten to ok.

0

@FcPortoFan1999 No wygrywał już wcześniej, więc raczej nie to było decydujące. @P33ck Jaki problem? Po prostu ciekawi mnie czym się kierowali decydując się właśnie na 2011.

0

@P33ck Co się wydarzyło w 2011, że akurat od tego roku liczą?

0

@Emhyr Czy de facto nie mogli go zarejestrować :)

0

@Rewolucja123 Nie grał bo nie mógł być zarejestrowany

0

@daniel32778 bo ten zawodnik wycofał swoje zeznania?

0

@P33ck W przypadku liderowania Igi mądre łby twierdzą, że to dowód na ogólną słabość kobiecego tenisa, więc taka dominacja Nole świadczy o totalnej zapaści męskiego...

5

Uznali, że skoro dał radę z Legią to się nadaje...

12

@LM10GOAT To chyba nie ma na świecie normalnej ligi, bo nigdzie do czegoś takiego by nie doszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?