1

Mógłby już zdjąć tego Frankowskiego.

0

@Barcasub szczególnie, że mur kiepsko stał i było dużo miejsca na strzał lewą nogą

0

@Remi70 Jak i za co miałby dostać?

0

@FcPortoFan1999 no wychodził sam na sam z bramkarzem

1

Szymański wreszcie na swojej pozycji a nie gdzieś na boku...

0

@mrboom jednak myślę, że całą trasę koncertową organizuje ta sama firma i to jej zadaniem jest znalezienie miejscówek, reklama i cała reszta

2

@Zoker to raczej nie ona decyduje o cenach biletów tylko agencja organizująca koncert

0

@hayek Duda jak na prezydenta przystało? Typ wpakował się bez zapowiedzi w miejsce w ramówce, gdzie był zapowiadany Grodzki tylko po to żeby ludzie po nim zmienili kanał, jeszcze wsadzili reklamy.

0

@Popitek12 Mają się skompromitować i stracić gola?

1

@Deviler CBOS - fundacja pod nadzorem prezesa rady ministrów....

1

Oni serio odpalili oświetlenie na narodowym żeby Borek mógł sobie pogadać?

0

@Nazio_87 Zobaczysz, zobaczysz, żeby zmienić władze tvp potrzebna jest zgoda rady mediów narodowych a tam siedzą ludzie pisu, w większości wybrani w 2020 i 2022 na 6-letnie kadencje. Żeby coś zmienić najpierw trzeba zmienić lub zlikwidować tzw. małą ustawę medialną, a to potrwa pewnie kilka tygodni jeśli nie miesięcy, o ile w ogóle da się to przegłosować i później odrzucić veto Dudy.

0

@Pawel13sz Mieszkasz na Wyspach Owczych?

0

@kuz mógł grać w Polsce z jakimś San Marino czy Lichtensteinem, byłoby łatwiej

0

@macio_944 tylko postacie tak jakby w powietrzu wiszą, bez kontaktu z podłożem

0

@TheNekro94 Patrząc jak walą w nieprzytomnego przeciwnika to biorą nie tylko doping.

0

@Pressinho Arabia nic nie zrobi, jedną z przyczyn obecnej sytuacji jest to że Saudowie zaczęli się dogadywać z Izraelem w sprawie swojego programu atomowego, a na to za wszelką cenę nie chce pozwolić Iran.

0

@MOLESTA taki bilboard powinien być w każdej miejscowości

0

@Borneo Na broń 6 generacji to nas jeszcze długo nas nie będzie stać i nie będzie ona dostępna. Nowego Abramsa Amerykanie też szybko nie sprzedadzą. Poza tym oni mają ponad 3000 tych czołgów, zanim je wymienią na coś nowszego minie z 20 lat, więc ciężko tu mówić o czyszczeniu magazynów.

7

@Kamilos84 Chyba trochę za daleko wysunięty wniosek.

0

@RoberDzik Z tą likwidacją jednostek to jedno z większych przekłamań pisu. Jednostki były łączone w większe struktury żeby zwiększyć ich możliwości operacyjne i samodzielność.

1

@Borneo zadowoleni pewnie są, ale mają świadomość, że tyle kasy można było wydać lepiej gdyby ministerstwo konsultowało z dowództwem te zakupy, wtedy na bank nie byłby kupione koreańskie haubice, które w niczym nie są lepsze od krabów; pewnie kupiliby też inne czołgi niż abramsy, które są piekielnie drogie w utrzymaniu i nie mamy dla nich żadnego zaplecza i infrastruktury

5

@Medium Ta baba ma problemy z podstawami języka polskiego.

21

@adamLeo66 A pamiętasz jakąś debatę bez możliwości zadawania pytań przez uczestników, z pytaniami tylko od prowadzącego? Przecież to nawet trudno nazwać debatą.

3

@karolszymek No ile? Jedna?

0

Efekt idiotycznego kontynuowania gry, liniowy pokazywał spalonego, główny kazał grać i jest kontuzja. Tej sytuacji nie powinno w ogóle być.

0

@FcPortoFan1999 z kartką dla Wszołka dał się nabrać na teatrzyk gracza Rakowa

1

@barcelonaLM wszyscy oprócz Barca1922

1

@Destiny Skąd w okręgu, w którym zagłosujesz mają mieć karty z twojego miejsca zameldowania?

1

@Kgorecki2500 Nie do końca. Przed jego rządami proces pokojowy był mocno zaawansowany, Ariel Szaron i Arafat zrobili bardzo dużo żeby był spokój. Netanjahu to wszystko spieszył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?