La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

0

Co myślicie o wczorajszej czerwonej kartce dla Josue? Bo niezła afera się rozkręciła, a ja uważam, że sędzia spokojnie się obroni.
https://zapodaj.net/plik-hQ1dP5Vgpr
Na zdjęciu widać ewidentny faul zawodnika Piasta, ale czy na pewno?
Zacznijmy od tego, że to właśnie gracz z Gliwic dopadł do piłki pierwszy i ja wybił. W momencie wybijania, noga była uniesioną, co jest naturalną koleją rzeczy, potem gdzieś tę nogę musi postawić, a wtedy wjeżdża w niego Josue. Teraz pytanie, czy zawodnik Piasta nadepnął Josue? Po reakcji zawodnika Legii, można wnioskować, że nie. Nie było żadnego grymasu bólu itp. a przecież taki stempel wkrętami boli niemiłosiernie.
Co myślicie?

4

@mrboom twój post to przykład braku obiektywizmu. Jest to wyraźny błąd sędziego do czego sam się przyznał. Koniec historii, nie trzeba tam szukać niczego innego na siłę

0

@mrboom Myślę, że masz rację. Wygląda to jakby zawodnik Piasta wcale nie trafił w nogę Josue, za to piłkarz Legii spóźniony nie trafił w piłkę i wszedł w nogi rywala.

Edit:



Tutaj dobrze widać. Jednak nie, Josue też zagrywał piłkę. Piłkarz Piasta nie nadępnął Josue, ale piłkarz Legii też nie zasłużył na kartkę.

2

@mrboom Obejrzyj nagranie a nie jakąś fotkę. Wyraźnie widać, że piłkę zagrywają niemal jednocześnie, ale jednak Josue robi to minimalnie wcześniej. Babol Sylwestrzaka i tyle. Cały mecz sędziował słabo.

0

@mrboom na zdjęciu to widać tyle co kot naplakał grze a zobaczyć tempo akcji trzeba zobaczyć intecjonalnosc zagrania itp.

konto usunięte

0

@mrboom Sędzia odwalił bo faul był w drugą stronę dał się nabrać na symulkę i tyle, ale że trafiło na legie która wielokrotnie korzystała z pomocy sędziów to w ogóle mi ich nie szkoda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?