13 sierpnia 2011, 21:47
0
zgadza sie, ale zachowanie Songa tez nie bylo najlepsze..
13 sierpnia 2011, 21:40
Jeffren debiutuje w Sportingu :)
30 lipca 2010, 23:12
dzieki roni :)
30 lipca 2010, 22:20
a co z Caceresem?
21 maja 2010, 15:32
6 czerwca 2009, 22:15
przepraszam, ze nie na temat, ale mam pytanie i prosze Was o rade. czy jest sens kupowania tej koszulki http://allegro.pl/item647957240_hit_fc_barcelona_08_09_2_kolory_express_m_l.html#gallery ? co o niej sadzicie? z gory dzieki za podpowiedz
16 czerwca 2009, 16:00
"Jesteśmy całkowicie zrelaksowani i dumni, że mamy jednego z trzech najlepszych piłkarzy świata". 1. Messi 2. Iniesta 3. Xavi? ;]
29 września 2009, 19:17
jaco jak chcesz to moge pomoc pisz gg : 6268563
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
zgadza sie, ale zachowanie Songa tez nie bylo najlepsze..
0
Jeffren debiutuje w Sportingu :)
0
dzieki roni :)
0
a co z Caceresem?
0
0
Jeffren debiutuje w Sportingu :)
0
przepraszam, ze nie na temat, ale mam pytanie i prosze Was o rade. czy jest sens kupowania tej koszulki http://allegro.pl/item647957240_hit_fc_barcelona_08_09_2_kolory_express_m_l.html#gallery ? co o niej sadzicie? z gory dzieki za podpowiedz
0
zgadza sie, ale zachowanie Songa tez nie bylo najlepsze..
0
"Jesteśmy całkowicie zrelaksowani i dumni, że mamy jednego z trzech najlepszych piłkarzy świata".
1. Messi 2. Iniesta 3. Xavi? ;]
0
jaco jak chcesz to moge pomoc pisz gg : 6268563