mlh

0

zgadza sie, ale zachowanie Songa tez nie bylo najlepsze..

mlh

0

Jeffren debiutuje w Sportingu :)

mlh

0

dzieki roni :)

mlh

0

a co z Caceresem?

mlh

0

:)

mlh

0

licze na Zlatana i Keite ;) wedlug mnie dobrze, ze Iniesta odpoczywa, ostatnio nie byl w najlepszej formie ;) do przodu! Visca el Barca!

mlh

0

Grafite i Forlan dzis strzelili, teraz czas na Zlatana!

mlh

0

174.142.24.201 port 3128 :)

mlh

0

jestem pod ogromnym wrazeniem gry Sevilli :O:O swietnie graja, a przede wszystkim Perotti

mlh

0

jaco jak chcesz to moge pomoc pisz gg : 6268563

mlh

0

toure, henry, jeffren na zmiany, choc chetnie zobaczylbym Jonathana :)

mlh

0

zany dzisiaj o 12:55 na polsacie sport :)

mlh

0

brakuje mi tylko Jeffrena :) no i oczywiscie Iniesty

mlh

0

a Victor Sanchez znalazl sie w pierwszym skladzie Xerex :D

mlh

0

a Victor Sanchez znalazl sie w pierwszym skladzie Xerex :D

mlh

0

zack

narzedzia > opcje > zaawansowane > siec > ustawienia > reczne ustawianie proxy > i proxy 174.142.24.201 port 3128 :) i ogladasz bez limitow na justin, pozdrawiam :)

mlh

0

moze Mata, moglby byc zmiennikiem dla Henrego, ale wydaje mi sie, ze moglby tez sobie poradzic w srodku :)

mlh

0

juz nie moge sie doczekac powrotu Andresa i Zlatana ;D

mlh

0

troche negatywnie zaskoczyli mnie Bojan, Pinto, Abidal i Sanchez, zobaczymy co bedzie dalej :) ale gramy ladna pilke, moznabylo dorzucic jeszcze kilka bramek

mlh

0

mlh

0

"Jesteśmy całkowicie zrelaksowani i dumni, że mamy jednego z trzech najlepszych piłkarzy świata".

1. Messi 2. Iniesta 3. Xavi? ;]

mlh

0

@JOKER7

Stamford Bridge :)*

mlh

0

ale zapewne za 70 zl nie jest to oryginalna koszulka.. ;/ i nie wiem czy jest sens kupowac, czy nie bedzie wygladac 'smiesznie'? ;/

mlh

0

przepraszam, ze nie na temat, ale mam pytanie i prosze Was o rade. czy jest sens kupowania tej koszulki http://allegro.pl/item647957240_hit_fc_barcelona_08_09_2_kolory_express_m_l.html#gallery ? co o niej sadzicie? z gory dzieki za podpowiedz

mlh

0

przepraszam, ze nie pisze na temat, ale czy ma ktos moze zdjecie podstawowej jedynastki? chodzi mi o cos w tym stylu : http://i.eurosport.pl/2009/01/17/492428-3871810-317-238.jpg sklad moglby byc z meczu z Realem, bo wedlug mnie to bylo najlepsze ustawienie, prosze o pomoc, z gory wielkie dzieki :)

mlh

0

"A co do tego ze nie da sie ich porownac to sie zgadzam. Messi jeszcze nie cpa, a Maradona juz nie cpa ;) (oczywiscie zart) " < nie ma to jak poczucie humoru :)

mlh

0

VIVA BARCA VIVA CESAR MESSI :D

mlh

0

Dani fajnie sie bawil ;) Pep niesamowity :)

mlh

0

ciezko bedzie o 3 bramki ;/ fajnie jakby udalo sie rekord pobic :)

mlh

0

soccer-live.pl i tam public sport po polsku z c+sport2 :) milego ogladania :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?