mlh
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zgadza sie, ale zachowanie Songa tez nie bylo najlepsze..
0
Jeffren debiutuje w Sportingu :)
0
dzieki roni :)
0
a co z Caceresem?
0
0
licze na Zlatana i Keite ;) wedlug mnie dobrze, ze Iniesta odpoczywa, ostatnio nie byl w najlepszej formie ;) do przodu! Visca el Barca!
0
Grafite i Forlan dzis strzelili, teraz czas na Zlatana!
0
174.142.24.201 port 3128 :)
0
jestem pod ogromnym wrazeniem gry Sevilli :O:O swietnie graja, a przede wszystkim Perotti
0
jaco jak chcesz to moge pomoc pisz gg : 6268563
0
toure, henry, jeffren na zmiany, choc chetnie zobaczylbym Jonathana :)
0
zany dzisiaj o 12:55 na polsacie sport :)
0
brakuje mi tylko Jeffrena :) no i oczywiscie Iniesty
0
a Victor Sanchez znalazl sie w pierwszym skladzie Xerex :D
0
a Victor Sanchez znalazl sie w pierwszym skladzie Xerex :D
0
zack
narzedzia > opcje > zaawansowane > siec > ustawienia > reczne ustawianie proxy > i proxy 174.142.24.201 port 3128 :) i ogladasz bez limitow na justin, pozdrawiam :)
0
moze Mata, moglby byc zmiennikiem dla Henrego, ale wydaje mi sie, ze moglby tez sobie poradzic w srodku :)
0
juz nie moge sie doczekac powrotu Andresa i Zlatana ;D
0
troche negatywnie zaskoczyli mnie Bojan, Pinto, Abidal i Sanchez, zobaczymy co bedzie dalej :) ale gramy ladna pilke, moznabylo dorzucic jeszcze kilka bramek
0
http://www.elmundodeportivo.es/gen/20090710/53741759166/noticia/el-barsa-iniciara-la-liga-ante-el-sporting.html < nie znam sie na hiszpanskim, ale tutaj chyba jest o tym mowa :)
0
"Jesteśmy całkowicie zrelaksowani i dumni, że mamy jednego z trzech najlepszych piłkarzy świata".
1. Messi 2. Iniesta 3. Xavi? ;]
0
@JOKER7
Stamford Bridge :)*
0
ale zapewne za 70 zl nie jest to oryginalna koszulka.. ;/ i nie wiem czy jest sens kupowac, czy nie bedzie wygladac 'smiesznie'? ;/
0
przepraszam, ze nie na temat, ale mam pytanie i prosze Was o rade. czy jest sens kupowania tej koszulki http://allegro.pl/item647957240_hit_fc_barcelona_08_09_2_kolory_express_m_l.html#gallery ? co o niej sadzicie? z gory dzieki za podpowiedz
0
przepraszam, ze nie pisze na temat, ale czy ma ktos moze zdjecie podstawowej jedynastki? chodzi mi o cos w tym stylu : http://i.eurosport.pl/2009/01/17/492428-3871810-317-238.jpg sklad moglby byc z meczu z Realem, bo wedlug mnie to bylo najlepsze ustawienie, prosze o pomoc, z gory wielkie dzieki :)
0
"A co do tego ze nie da sie ich porownac to sie zgadzam. Messi jeszcze nie cpa, a Maradona juz nie cpa ;) (oczywiscie zart) " < nie ma to jak poczucie humoru :)
0
VIVA BARCA VIVA CESAR MESSI :D
0
Dani fajnie sie bawil ;) Pep niesamowity :)
0
ciezko bedzie o 3 bramki ;/ fajnie jakby udalo sie rekord pobic :)
0
soccer-live.pl i tam public sport po polsku z c+sport2 :) milego ogladania :)