mmagda23
Dołączył/a: wrzesień 2011
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"To trochę niesprawiedliwe"- nie poprostu my za duzo błędów popełniliśmy... niesprawiedliwa była przegrana w środe ale coż zabrakło szczęścia
0
jaaa...krytykujecie Pepa a tak się składa że to jeden z najlepszych trnerów Barcelony jak nie najlepszy, zobaczcie sobie gdzieś bilans wszystkich meczy za Mistera i zobaczcie ile z tych meczów przegraliśmy dla mnie to coś niesamowietego.
0
Zdjęcie genialne. Miłe wspomnienia
0
Widać że mu bardzo zależy, naprawde podziwiam go :)
0
powiedział mu że jeszcze jeden mecz bez gola i ławka ;)
0
0
Nie ogarniam!
0
RychuKomornicki
Villa należy do tych napastników, którzy nie tylko strzelają bramki, ale też do tych którzy pracują w środku pola i nie wiem z jaką ty uwagą oglądasz mecze Barcy ale ja juz nie jeden raz widziałam jak Villa skupiał na sobie paru obrońców by potem podać do leiej ustawionego kolegi więc twierdząc że jest on beznadziejny poprostu mi Cię żal.
0
estoesbarca
Jesteś żałosny z tym zaśmiecaniem i dawaniem sobie +!
0
Link jak Villa "ośmieszył" Valdesa
0
Pinto bez kartonika :)
0
linczuję cię:p
0
To byłoby tylko zmarnowanie talentu Torresa
0
natall, to nie żałoba
Wszyscy w pewnym stopniu przeżywają tą kontuzje ale nie mówmy że Villa nie może cieszyć się z wygranej, bo tak nie jest. Nie odłączną częścią życia piłkarza są niestety kontuzje....VeB,
0
sheltie3706
przeczytaj swój komentarz jeszcze raz i się zastanów jakie głupoty wypisujesz....
0
kurde... ze szkoły sie musiałam zwolnić bo bym nie wysiedziała.....dramat
0
Ludzie czy tak trudno zrozumieć że mecze Barcelony w Lidze Hiszpańskiej ma CANAL + !!!!
0
Niech żyje Barcelona
0
Ten drugi komentator to sie nagadał :D
0
No no, zdrowie! Villa
0
Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,
Bojowy krzyk,
Nazywamy się, każdy wie jak,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
0
Lubie toooo!
0
Zawcy się znaleźli.... podoba mi się gra Cuenci ale za mało on jeszcze gra w 1 składzie żeby mówić że daje tysiąc razy więcej niż Villa....
0
Hiszpania przegrywa 2:0
0
dzieki, no własnie mi meczyki.pl nie wchodza,
0
Kostaryka*
0
dajcie linka do meczu Hiszpania- Korsaryka, nie moge znalezc
0
Nostradamus dobre :)
0
ludzie.....OGARNIJCIE SIĘ!
0
Dokładnie! Kto nagaduje cały czas na jakiegoś gracza , niech lepiej tu nie wchodzi..."Żyjmy pasją!"-zastanówcie się co to znaczy, bo moim zdaniem tym kierują sie gracze Barcy i dlatego mamy tak świetny zepół.