mmagda23
Dołączył/a: wrzesień 2011
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oceny słabe ale w pełni zasłużone...
0
Tylko nie to...;/
0
Moim zdaniem oceny są w porządku, chociaż Messi powinien dostać 8.
0
Ej! uspokójcie się już:P
Teraz będą sprzeczki o to kto dłużej kibicuje?
constantine16
Nie chodziło mi tu o dosłownie o wygrane:p bardziej o to że się nigdy nie poddają i to jest piękne... Nie szukajcie odrazu jakiś zaczepek:D
0
Ja już nic nie piszę bo sie to żałosne staje:D wam też to radzę...;p
0
culeson
spokojnie:P
Może i by to było dobre, bo przynajmniej pozbylibyśmy się tzw. "sezonowców". Ale Barca i tak będzie wygrywać bo są do tego stworzeni:D
0
hahaha... ludzie nie kłućcie się:P Cieszmy się wygraną!
Nie nam oceniać kto i jak kibicuje( bo się nie znamy):D
vamos.....
0
yoli,
uważam podobnie:p Teraz całyczas wieszają psy na Villi, a za nim przyszedł Cesc i Alexis takich problemów nie mieli...;p
0
judo zgadazam sie z tobą w 100% ! Od pewnego czasu to nawet nie chce mi się już czytać niektórych komentarzy bo ręce opadają:P
0
Villa jeszcze nie raz pokaże co potrafi! Z każdym meczem gra coraz lepiej!
Trzymam za niego kciuki:D
0
Fryzura dodaje mu uroku:D:D:D
0
Villa z każdym meczem gra lepiej:P Wszystko jeszcze przed nim (dopiero się rozgrzewa):D
0
Villa z każdym meczem gra lepiej:P Wszystko jeszcze przed nim (dopiero się rozgrzewa):D
0
Ludzie otrząśnijcie się! Villa gra bardzo dobrze, z każdym meczem coraz lepiej, a to dopiero początek. Pisanie że jest najsłabszy, czy porównywanie jego obecnej gry do gry w Valencii jest śmieszne. Barca ma inny styl gry niż w Valencia z resztą teraz ma obok siebie Messiego :D