0

Oceny słabe ale w pełni zasłużone...

0

Tylko nie to...;/

0

Moim zdaniem oceny są w porządku, chociaż Messi powinien dostać 8.

0

Ej! uspokójcie się już:P

Teraz będą sprzeczki o to kto dłużej kibicuje?

constantine16

Nie chodziło mi tu o dosłownie o wygrane:p bardziej o to że się nigdy nie poddają i to jest piękne... Nie szukajcie odrazu jakiś zaczepek:D

0

Ja już nic nie piszę bo sie to żałosne staje:D wam też to radzę...;p

0

culeson

spokojnie:P

Może i by to było dobre, bo przynajmniej pozbylibyśmy się tzw. "sezonowców". Ale Barca i tak będzie wygrywać bo są do tego stworzeni:D

0

hahaha... ludzie nie kłućcie się:P Cieszmy się wygraną!

Nie nam oceniać kto i jak kibicuje( bo się nie znamy):D

vamos.....

0

yoli,

uważam podobnie:p Teraz całyczas wieszają psy na Villi, a za nim przyszedł Cesc i Alexis takich problemów nie mieli...;p

0

judo zgadazam sie z tobą w 100% ! Od pewnego czasu to nawet nie chce mi się już czytać niektórych komentarzy bo ręce opadają:P

0

Villa jeszcze nie raz pokaże co potrafi! Z każdym meczem gra coraz lepiej!

Trzymam za niego kciuki:D

0

Fryzura dodaje mu uroku:D:D:D

0

Villa z każdym meczem gra lepiej:P Wszystko jeszcze przed nim (dopiero się rozgrzewa):D

0

Villa z każdym meczem gra lepiej:P Wszystko jeszcze przed nim (dopiero się rozgrzewa):D

0

Ludzie otrząśnijcie się! Villa gra bardzo dobrze, z każdym meczem coraz lepiej, a to dopiero początek. Pisanie że jest najsłabszy, czy porównywanie jego obecnej gry do gry w Valencii jest śmieszne. Barca ma inny styl gry niż w Valencia z resztą teraz ma obok siebie Messiego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?