O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Hahaha! Zobaczcie to:

http://tnij.to/newsweek

Autor tego artykułu jaki pewny zwycięstwa ManU ;p

Ten tekst też mnie rozwala: "W sondzie na devilpage.pl 75 proc. z nich twierdzi, że mecz rozstrzygnie się na korzyść Manchesteru już po 90 minutach." - to chyba normalne, że na stronach manu będzie więcej głosów na manchester a na stronie Barcy na Barce. Szkoda, że nie wszedł na Naszą stronkę. Ciekawe co by napisał po zobaczeniu naszej sondy? Widać jakiś wielki fan manu.

VeB! ;p

0

Super, że będę mógł oglądać 2 mecze, ale jak pomyśle, że komentował będzie Borek lub jakiś inny chłop to będę wolał oglądać na Volume 0.

0

oddo997 - Takich ludzi jak ty jest mi najbardziej żal. Ale oczywiście ty jesteś lepszy od Guardioli, lepiej byś poprowadził zespół. Z byle czego nie trafił na tą posadę, dla twojej wiadomości.

0

To mi się podoba^^

Więcej takich newsów koszykówki i meczów do pobrania.

0

Póki co mamy Eto'o. W sumie jest lepszy od Benzemy. Ale jak Eto'o zdecyduje się odejść to dobrze by było widzieć Benzeme w BlauGrana.

Zobacz wszystkie

0

No już dawno się tak nie cieszyłem ze zwycięstw Barcy. No i jeszcze Guardiola, myślałem że będzie mu gorzej szło a tu taka miła niespodzianka ;D.

0

Messi więcej osiągną od CR.

0

No ale ten karny mógł go dużo kosztować. A to się liczy.

0

No fajnie, że bramkostrzelna ale bardzo brakuje mi Ronaldinho w tym zespole, bez nie go nie ma takiej pięknej gry jaką nam zapewniał. Te sztuczki, podania, bramki... :'(

0

Póki co mamy Eto'o. W sumie jest lepszy od Benzemy. Ale jak Eto'o zdecyduje się odejść to dobrze by było widzieć Benzeme w BlauGrana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?