Ten tekst też mnie rozwala: "W sondzie na devilpage.pl 75 proc. z nich twierdzi, że mecz rozstrzygnie się na korzyść Manchesteru już po 90 minutach." - to chyba normalne, że na stronach manu będzie więcej głosów na manchester a na stronie Barcy na Barce. Szkoda, że nie wszedł na Naszą stronkę. Ciekawe co by napisał po zobaczeniu naszej sondy? Widać jakiś wielki fan manu.
oddo997 - Takich ludzi jak ty jest mi najbardziej żal. Ale oczywiście ty jesteś lepszy od Guardioli, lepiej byś poprowadził zespół. Z byle czego nie trafił na tą posadę, dla twojej wiadomości.
No fajnie, że bramkostrzelna ale bardzo brakuje mi Ronaldinho w tym zespole, bez nie go nie ma takiej pięknej gry jaką nam zapewniał. Te sztuczki, podania, bramki... :'(
Komentarze
0
Hahaha! Zobaczcie to:
http://tnij.to/newsweek
Autor tego artykułu jaki pewny zwycięstwa ManU ;p
Ten tekst też mnie rozwala: "W sondzie na devilpage.pl 75 proc. z nich twierdzi, że mecz rozstrzygnie się na korzyść Manchesteru już po 90 minutach." - to chyba normalne, że na stronach manu będzie więcej głosów na manchester a na stronie Barcy na Barce. Szkoda, że nie wszedł na Naszą stronkę. Ciekawe co by napisał po zobaczeniu naszej sondy? Widać jakiś wielki fan manu.
VeB! ;p
0
Super, że będę mógł oglądać 2 mecze, ale jak pomyśle, że komentował będzie Borek lub jakiś inny chłop to będę wolał oglądać na Volume 0.
0
oddo997 - Takich ludzi jak ty jest mi najbardziej żal. Ale oczywiście ty jesteś lepszy od Guardioli, lepiej byś poprowadził zespół. Z byle czego nie trafił na tą posadę, dla twojej wiadomości.
0
To mi się podoba^^
Więcej takich newsów koszykówki i meczów do pobrania.
0
Póki co mamy Eto'o. W sumie jest lepszy od Benzemy. Ale jak Eto'o zdecyduje się odejść to dobrze by było widzieć Benzeme w BlauGrana.
0
No już dawno się tak nie cieszyłem ze zwycięstw Barcy. No i jeszcze Guardiola, myślałem że będzie mu gorzej szło a tu taka miła niespodzianka ;D.
0
Messi więcej osiągną od CR.
0
No ale ten karny mógł go dużo kosztować. A to się liczy.
0
No fajnie, że bramkostrzelna ale bardzo brakuje mi Ronaldinho w tym zespole, bez nie go nie ma takiej pięknej gry jaką nam zapewniał. Te sztuczki, podania, bramki... :'(
0
Póki co mamy Eto'o. W sumie jest lepszy od Benzemy. Ale jak Eto'o zdecyduje się odejść to dobrze by było widzieć Benzeme w BlauGrana.