mmatteoo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha! Zobaczcie to:
http://tnij.to/newsweek
Autor tego artykułu jaki pewny zwycięstwa ManU ;p
Ten tekst też mnie rozwala: "W sondzie na devilpage.pl 75 proc. z nich twierdzi, że mecz rozstrzygnie się na korzyść Manchesteru już po 90 minutach." - to chyba normalne, że na stronach manu będzie więcej głosów na manchester a na stronie Barcy na Barce. Szkoda, że nie wszedł na Naszą stronkę. Ciekawe co by napisał po zobaczeniu naszej sondy? Widać jakiś wielki fan manu.
VeB! ;p
0
Super, że będę mógł oglądać 2 mecze, ale jak pomyśle, że komentował będzie Borek lub jakiś inny chłop to będę wolał oglądać na Volume 0.
0
oddo997 - Takich ludzi jak ty jest mi najbardziej żal. Ale oczywiście ty jesteś lepszy od Guardioli, lepiej byś poprowadził zespół. Z byle czego nie trafił na tą posadę, dla twojej wiadomości.
0
To mi się podoba^^
Więcej takich newsów koszykówki i meczów do pobrania.
0
Póki co mamy Eto'o. W sumie jest lepszy od Benzemy. Ale jak Eto'o zdecyduje się odejść to dobrze by było widzieć Benzeme w BlauGrana.
0
Hehe.. xD Kataloński walec wyrównalec :D
0
Właśnie na takie chwile czekałem :) Nie mogę się doczekać meczu z realem. Moim marzeniem to jest wygrać tak przynajmniej 6-0. Kocham zemstę xD
0
Na takie podsumowania czekałem :) To jest to.
0
To jest po prostu geniusz! Świetnie się znajduje na boisku, wie gdzie się ustawić, potrafi sam sobie wypracować dobrą pozycję do strzału po prostu magik.
No i oczywiście wielkie dzięki za filmik ;D
0
"Barça bez Ronaldinho i Deco jest inna" - no dziwne.
Dokładnie, teraz Barça gra więcej podaniami. A za czasów Ronaldinho w Barcelonie było więcej kombinacji z jego strony, efektownych podań i sztuczek. Trochę brakuje mi tego :'(
0
No fajnie, że bramkostrzelna ale bardzo brakuje mi Ronaldinho w tym zespole, bez nie go nie ma takiej pięknej gry jaką nam zapewniał. Te sztuczki, podania, bramki... :'(
0
No ale ten karny mógł go dużo kosztować. A to się liczy.
0
Messi więcej osiągną od CR.
0
No już dawno się tak nie cieszyłem ze zwycięstw Barcy. No i jeszcze Guardiola, myślałem że będzie mu gorzej szło a tu taka miła niespodzianka ;D.
0
Cała trójka powinna dostać tą nagrodę :D.
0
Znalazłem jakiś błąd.
Wpisuje w wyszukiwarce "Ronaldinho" w Newsy i normalnie wszystko działa, a jak wpiszę Ronaldinho i wybiorę żeby wyszukało Wszędzie to pojawia się taki błąd:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home.10.3/fcbxmxwu/www/wyszukiwarka.php on line 34
0
Nie wiem czy to jakiś błąd czy coś ;P ale przez chwilę w obecnej ankiecie miałem, że Márquez 419 (4%) miał największy pasek z tego wykresu (a ma najmniej pkt.) Już tego nie mam ale tak o piszę żeby Nasza stronka była zapięta do ostatniego guzika ;P
0
Wyniki są chyba trochę pomieszane. Sami zobaczcie.
0
Dla mnie bomba! Nie mogę się nacieszyć xD
0
hah! i o to chodzi xD
0
To jest wolność słowa??
Yassin tak trzymaj ;P VeB!
0
Nie możemy go sprzedać. On jest złotem ;p
0
Mamy jedną z najłatwiejszych grup :D
mathew real fan-ŻAL
0
Zapisz sobie na telefonie. ;P