O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5629
  • Liczba komentarzy 417
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wie ktoś kiedy jest ten mecz charytatywny organizowany przez Messiego, w którym miał Lewy wystąpić?

0

l0Messini
Messi był ZM 3 spotkania, więc nie pisz ze grał piach, to zespół zawiódł.

0

zinedinezidane
Czyli jednak kibicujesz Barcelonie.

0

Bezpośrednio po kontakcie, jeszcze w trakcie akcji było widać grymas bólu na twarzy Messiego. To musiało boleć. Jeśli potwierdzą się informacje o tygodniowej pauzie można mówić o sporym szczęściu w tym nieszczęściu.

0

Rekord jest nieważny, ważny natomiast szybki powrót Messiego, bo kolejne mecze w lidze są bardzo trudne a najlepiej utrzymać ten dystans nad Realem do końca roku. Swoją drogą wystawienie w meczu Messiego troche niezrozumiałe, rozumiem że zawodnik naciskał, ale trener powinien twardą reką o tym decydować. Przecież wiadomo było, że Benfika będzie grać ostro, nie cofając nóg o awans i ryzyko wg mnie było niepotrzebne.

Zobacz wszystkie

0

szafarz

Trafna wypowiedź, Ronaldo można nie lubić, ale trzeba docenić jego umiejętności piłkarski. Messi jest lepszy, przede wszystkim w kwestiach zrozumienia z zespołem, psychiki, inteligencji boiskowej. W tych aspektach które wymagają czegoś więcej niż znakomitych możliwości fizycznych, które Ronaldo posiada.

0

Leo Messi.

Dla mnie liczy się jakość gry pojedynczego gracza a nie całego zespołu w kwestii bycia lub niebycia najlepszym piłkarzem świata(historii). NIe można nim się stać dołączając do super zespołu czy pozbawiać tego miana jeśli gra w słabym zespole. Wielu ludzi podchodzi do tego nielogicznie i niespójnie, tak jak ty. Trochę mnie to razi, ale zawsze staram się wytłumaczyć, że sukcesy drużynowe nie powinny być wyznacznikiem jakości gry pojedynczego gracza. Przykładowa sytuacja: geniusz piłkarski nr 1 gra źle na turnieju, a mimo to koledzy nadrabiają i jego drużyna triufuje, geniusz piłkarski nr 2 stara się, gra na 100% znakomicie, mimo to koledzy zawiedli (błąd bramkarz, defensorów, cokolwiek:D) i jego team odpada. Który powinien zostać najlepszym w histrorii? Wg ciebie nr 1, bo wygrał. Wg sprawa jest nieco bardziej zawiła. W zasadzie nie ma co poruszać tego tematu. Dla mnie Messi to najlepszy piłkarz jaki kiedykolwiek grał w futbol i to jego pierwszego bym wybrał przy tworzeniu swojej wymarzonej drużyny;]

0

To jest nieporozumienie. Drewna typu Andy Caroll chodza po 35mln funtów, a utalentowany szybki, perspektywiczny zawodnik za 9mln euro? Ktoś sobie żartuje prawda? Jeśli dojdzie do tego transferu Liverpool znacznie wzmocni swój atak na najbliższe lata.

0

LM to trudniejsze rozgrywki niż mundial, więc troche bezpodstawna ta wypowiedź.

0

Szkoda samobója Pique i poślizgu Masche. Mogło być 2-0, gdyby nie beznadziejne warunki, ale nie ma co usprawiedliwiać Barcy. W drugiej połowie wszystkie ataki powinny być wyprowadzane prawą, w miare suchą stroną lub też wprowadzić Keitę i Pique do przodu i posyłać dlugie piłki licząc na zgranie. Dominacja w środku polu praktycznie nic nie dawała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?