mmwodzionka
Dołączył/a: styczeń 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś kiedy jest ten mecz charytatywny organizowany przez Messiego, w którym miał Lewy wystąpić?
0
l0Messini
Messi był ZM 3 spotkania, więc nie pisz ze grał piach, to zespół zawiódł.
0
zinedinezidane
Czyli jednak kibicujesz Barcelonie.
0
Bezpośrednio po kontakcie, jeszcze w trakcie akcji było widać grymas bólu na twarzy Messiego. To musiało boleć. Jeśli potwierdzą się informacje o tygodniowej pauzie można mówić o sporym szczęściu w tym nieszczęściu.
0
Rekord jest nieważny, ważny natomiast szybki powrót Messiego, bo kolejne mecze w lidze są bardzo trudne a najlepiej utrzymać ten dystans nad Realem do końca roku. Swoją drogą wystawienie w meczu Messiego troche niezrozumiałe, rozumiem że zawodnik naciskał, ale trener powinien twardą reką o tym decydować. Przecież wiadomo było, że Benfika będzie grać ostro, nie cofając nóg o awans i ryzyko wg mnie było niepotrzebne.
0
to dziś bramki Barca nie straci raczej
0
załóżmy, że będzie strzelał przez najbliższe 6 sezonów średnio 40 bramek na sezon. To daje łącznie ponad 400 bramek i tyle prawdopodobnie będzie miał na koniec kariery. Rekord Zarry po prostu zmiażdży...
0
DamianWST
Tak samo nie można ich porównywać jeśli chodzi o drybling i przegląd pola, bo Messi jest klasą samą dla siebie w tych aspektach.
0
Najgorsza manita w historii Barcelony.
0
Mateusz11211
Bez przesady z tymi ogórkami, Bayer to jednak nie az taki słaby zespół.
0
Faworytem jest, mimo świetniej gry Ronaldo w ostatnim roku Messi. Głównie z uwagi na rekord wszechczasów w liczbie strzelonych goli w jednym sezonie i na poprawę jakość gry w reprezentacji. Nie można też zapominać o sporej przewadze Messiego w asystach i podaniach otwierających.
0
Bardzo znośna atmosfera po meczu z wyjątkiem prostackiej wypowiedzi Pepe. Szkoda.
0
Jak narazie wynik nie odzwierciedla tego co się dzieje na boisku.
0
AndersonLouis
Ibrahimovic strzelający gole w pierwszych pięciu meczach sezonu. Genialny piłkarz. Szkoda, że został sprzedany.
0
W zeszłym sezonie jak Real zyskał 7 punktów dzięki nieudolności sędziów było wszystko w porządku. Teraz kilka błędów na korzyść Barcelony i już skandal, korupcja, ustawianie meczów... Dodam tylko, że sędzia wczorajszego spotkania jest/był ulubionym arbitrem Mourinho. To chyba wystarczający dowód na to, że pomyłkami rządzi przypadek a nie spiski czy przekupywanie.
0
La Liga jest z pewnością lepsza. Widzieliście, co przeciętniak La Ligi Athletic Bilbao robił z MU w zeszłym sezonie? Athletico z Chelsea? Real z Man City? To pokazuje przepaść techniczną pomiędzy tymi ligami. Mimo wszystko PL jest ciekawe, bo praktycznie każdy mecz jest wyrównany i emocjonujący, nie ma z góry skazanych na porażkę zespołów.
0
kornelia3187
Jeśli już to niewiele lepszy.
0
razyjohn_sacramoni
Edi Andradina - mój faworyt.
0
Jak mogliśmy sprzedać Yaya Toure?;/
0
Arson
Chyba, że Barcelona A spadłaby z ligi, co jest całkowicie abstrakcyjne ;]
0
Jak wygrywa Real to jest spokój, jak przegrywa zaczyna się wojna, prowokacje, bójki na boisku itp.
0
Dinio
Za Falcao wstawiłbym RvP.
0
Ależ błędne przewidywanie;]
0
Cule1999
Najgorsze transfery to anonimowe gwiazdy z brazylii sprowadzane za 40mln Euro.
0
Cule1999
Zależy dla kogo, bo HamburgerSV wyszedł calkiem niezle kupując tak klasowego gracza za 13mln.
0
Arab89
Dlaczego ma się ogarnąć? Nawet jeśli tak jest to bez sensu, bo Atletico pokazało, że jest lepsze od Chelsea i powinno reprezentować Europę.
0
magiczny717
Odszedł Modric i VdV, przyszedł Dempsey i Lloris. Trzeba przyznać, że obok PSG i Chelsea chyba najbardziej namieszali w tym okienku.
0
cans
Miałby 16, bo przecież Portugalia nie zniknęłaby z map.;]
0
Iniesta wygra.
0
Patrząc na ten mecz stwierdzam, że przepaść między Realem i Barceloną a pozostałami zespołami świata jest olbrzymia. Taki MU zostałby dziś zmiażdżony przez oba zespoły.