16 marca 2009, 22:49
0
Blady wymiata :]
16 marca 2009, 14:38
pieknie bojan za malo szans dostaje, ale jak sie ma takich napastnikow jak messi eto'o henry iniesta to trudno wygryzć jednego z nich
14 marca 2009, 12:11
jak on wyglada :DD:D
12 marca 2009, 23:44
tylko nie na FC Porto bo cos czuje ze dojda do finalu ;> , najlepiej Bayern, Arsenal ?
9 marca 2009, 11:23
Pchła powrociła ;), oby jeszcze perła i henryk powrocili wtedy znow sie zacznie gra
2 listopada 2008, 21:00
dzieki jak wie ktos jak sie nazywa 2 utwor to mogl by podac bo nawet fajny ;P a tak to filmik fajny :) muzyczka taka se ale moze byc :) pzdr
17 września 2008, 21:36
guardiola marnuje go....
18 stycznia 2009, 02:29
dzieki za bramki nie ogladale meczu ale zobaczylem wynik :)))) :D:D:D::D:D
15 września 2008, 21:02
poprawa jest wczesniej przegralismy tym razem remis a jutro powinno byc zwyciestwo i zacznie sie nowa era barcy a nie juz wszyscy go chca zdymisiowac debile :P bez obrazy bo gdzies to czytalem :?
7 marca 2009, 13:40
i do tego z Valencia na camp nou moglismy wygrac 10:1, gdzie mielismy z 30 strzalow cisnelismy i tylko 1 bramka pamietam tanten mecz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Blady wymiata
:]
0
pieknie bojan za malo szans dostaje, ale jak sie ma takich napastnikow jak messi eto'o henry iniesta to trudno wygryzć jednego z nich
0
jak on wyglada :DD:D
0
tylko nie na FC Porto bo cos czuje ze dojda do finalu ;> , najlepiej Bayern, Arsenal ?
0
Pchła powrociła ;), oby jeszcze perła i henryk powrocili wtedy znow sie zacznie gra
0
dzieki jak wie ktos jak sie nazywa 2 utwor to mogl by podac bo nawet fajny ;P a tak to filmik fajny :) muzyczka taka se ale moze byc :) pzdr
0
guardiola marnuje go....
0
dzieki za bramki nie ogladale meczu ale zobaczylem wynik :)))) :D:D:D::D:D
0
poprawa jest wczesniej przegralismy tym razem remis a jutro powinno byc zwyciestwo i zacznie sie nowa era barcy a nie juz wszyscy go chca zdymisiowac debile :P bez obrazy bo gdzies to czytalem :?
0
i do tego z Valencia na camp nou moglismy wygrac 10:1, gdzie mielismy z 30 strzalow cisnelismy i tylko 1 bramka pamietam tanten mecz