mns

0

Caceres , Puyol , Marquez , Alves

mns

0

snejder to sie marnuje w tym realu co do wypowiedzi na poczatku ze xaviemu buty zwiazac moze to nie jestem taki tego pewien , gdyby nie ten snejder to real by nic nie gral kapitalny z niego pilkarz szkoda ze nie gra w barcelonie bo wtedy barca miala by najlepszy srodek na swiecei choc i tak juz ma :PPP

mns

0

Toure 6? ktos chyba nie ogladal meczu !!!!

Bojan 3

Toure 8 nawet zasluzyl pod koniec zgasl ale prawie caly mecz fantasytcznie gral!

mns

0

wolal bym dostac chelsea , inter i bayern :> w grupie

mns

0

o kur.... oby nic groznego !!!

mns

0

hahhaa henry 5? smieszni jestescie on minimum 6 powinien dostac jak nie 7 tzn w 2 polowie cos zgasl ale w 1 walczyl mial sytuacje no szkoda ze ich nie wykorzystal dobry mecz lecz w 2 polowie zgasl :p

mns

0

omg ;/ szkoda bardzo :( napewno zdąży :] co do meczu to lekka zadyszka mam nadzieje ze wroci barca valladoidem

mns

0

moze mi ktos powiedziec czym najlepiej ogladac ? : >

mns

0

dzieki jak wie ktos jak sie nazywa 2 utwor to mogl by podac bo nawet fajny ;P a tak to filmik fajny :) muzyczka taka se ale moze byc :) pzdr

mns

0

damy rade villarreal ladnie dzis pocisnelo alborg : ) obysmy tez tak wygrali ale w podobnym stylu np 6:0 :D

mns

0

messi powinien dostac zlota pilke ewentualnie kaka ; >

mns

0

Messi powinien lub Dani Alves ; ) ewentualnie xavi ale zeby cwiczyl te wolne a nie w niebo

mns

0

messi nie na sprzedasz :) a co do kaki to moze byc tak jak z ronaldinho lecz sie myle poniewaz kaka trzyma caly czas rowny poziom jest idealnym zawodnikiem cr7 nie gra tak caly czas ;) a messi to jest dar :))))))

mns

0

tez bym chcial sie spotkac z messim :D moj idol :)

mns

0

przydal by sie Hugo Loris z Lyonu :S

mns

0

za to co on robi z przeciwnikami ;) wedlug mnie tez zasluguje na zlota pilke ;DDDDDDDDDDDD LEO Messyyy

mns

0

mozemy i tracic do konca sezonu ale zeby wygrywac :PPP tak okazale :D:D veb!

mns

0

valdez to swietny bramkarz tylko zdarzaja mu sie wpadki ; > a co do wyniku to 2:1 dla Barcy :)

mns

0

hahah ludzie pique gral slabo ?? czlowieku z kad sie urwales chyba nie ten mecz ogladales!!! Pique fantastycznie se radzil na obronie co do valdeza tez niezle

a co do eto moglo by byc lepiej jak by strzelil bramke w sytauacji sam na sam ale coz wygralismy i sie ciszmy :) pzdr

Pique - 6

Bojan - 7

Gudjohnsen - 3

mns

0

Hadim niestety maja casillasa ;> ale to nie moze sie ciagnac wiecznosc niedlugo przegraja BARCA - SZACHTAR 3:1 :) oby henry cos strzelil :)

mns

0

on przypomina carlesa puyola z mlodych lat :P oby byl taki jak carles :)))a co do jego gry to nawet nawet wydaje sie lepszy od pique : > na lewej obronie mogl by se grac choc sylvinho dla mnie najlepszy jest "stary" ale walczy zawsze umie wrzucić a nie to co ten abidal no ale jest jak jest pzdr!

mns

0

guardiola marnuje go....

mns

0

poprawa jest wczesniej przegralismy tym razem remis a jutro powinno byc zwyciestwo i zacznie sie nowa era barcy a nie juz wszyscy go chca zdymisiowac debile :P bez obrazy bo gdzies to czytalem :?

mns

0

powinien byc sklad :

Valdés; Alves, Puyol, Márquez, Sylvinhol; Xavi, Touré, Iniesta; Messi, Henry , Bojan . Eto'o na lawce niech zasiadzie : > tak bym chchial ale pewnie bedzie inny sklad :< i znow Henry na lewym skrzydle i jak on ma strzelac bramki....?

mns

0

dokladnie atk ale benzema przydal by sie : > nie powiem :P

mns

0

zawsze puszczali w tvp2 w srody a we wtorki nima :(( szkoda bo pewnie by lecial mecz Barcy : S ale mysle ze tym razem wygramy do 3 razy sztuka :)

mns

0

ma cyfrowym postacie nie ma jedynie na canal+ :>

mns

0

statystyki ostatnio sa wazne tzn sprawdzaja sie ... ! :D tak samo bylo w meczu Realu z Deportivo hyhy Real nie potrawi wygrac w la coruni od parunastu dobrych lat wiec miejmy nadzieje ze to sie sprawdzi poraz kolejnyu :D do porzdu barca!

mns

0

spoxik czym wy sie przejmujecie : > ? Barca to potega i chwila to potrwa zanim zaczna pieknie grac licze w tym sezonie na zwyciestwo PD :}

mns

0

no i co z tego ze slabo zagral z numancia kaban zalosny jestes to co on gral w tamtym sezonie to bylo niesamowite i na ME oby tak dalej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?