mns
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bobolice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Caceres , Puyol , Marquez , Alves
0
snejder to sie marnuje w tym realu co do wypowiedzi na poczatku ze xaviemu buty zwiazac moze to nie jestem taki tego pewien , gdyby nie ten snejder to real by nic nie gral kapitalny z niego pilkarz szkoda ze nie gra w barcelonie bo wtedy barca miala by najlepszy srodek na swiecei choc i tak juz ma :PPP
0
Toure 6? ktos chyba nie ogladal meczu !!!!
Bojan 3
Toure 8 nawet zasluzyl pod koniec zgasl ale prawie caly mecz fantasytcznie gral!
0
wolal bym dostac chelsea , inter i bayern :> w grupie
0
o kur.... oby nic groznego !!!
0
hahhaa henry 5? smieszni jestescie on minimum 6 powinien dostac jak nie 7 tzn w 2 polowie cos zgasl ale w 1 walczyl mial sytuacje no szkoda ze ich nie wykorzystal dobry mecz lecz w 2 polowie zgasl :p
0
omg ;/ szkoda bardzo :( napewno zdąży :] co do meczu to lekka zadyszka mam nadzieje ze wroci barca valladoidem
0
moze mi ktos powiedziec czym najlepiej ogladac ? : >
0
dzieki jak wie ktos jak sie nazywa 2 utwor to mogl by podac bo nawet fajny ;P a tak to filmik fajny :) muzyczka taka se ale moze byc :) pzdr
0
damy rade villarreal ladnie dzis pocisnelo alborg : ) obysmy tez tak wygrali ale w podobnym stylu np 6:0 :D
0
messi powinien dostac zlota pilke ewentualnie kaka ; >
0
Messi powinien lub Dani Alves ; ) ewentualnie xavi ale zeby cwiczyl te wolne a nie w niebo
0
messi nie na sprzedasz :) a co do kaki to moze byc tak jak z ronaldinho lecz sie myle poniewaz kaka trzyma caly czas rowny poziom jest idealnym zawodnikiem cr7 nie gra tak caly czas ;) a messi to jest dar :))))))
0
tez bym chcial sie spotkac z messim :D moj idol :)
0
przydal by sie Hugo Loris z Lyonu :S
0
za to co on robi z przeciwnikami ;) wedlug mnie tez zasluguje na zlota pilke ;DDDDDDDDDDDD LEO Messyyy
0
mozemy i tracic do konca sezonu ale zeby wygrywac :PPP tak okazale :D:D veb!
0
valdez to swietny bramkarz tylko zdarzaja mu sie wpadki ; > a co do wyniku to 2:1 dla Barcy :)
0
hahah ludzie pique gral slabo ?? czlowieku z kad sie urwales chyba nie ten mecz ogladales!!! Pique fantastycznie se radzil na obronie co do valdeza tez niezle
a co do eto moglo by byc lepiej jak by strzelil bramke w sytauacji sam na sam ale coz wygralismy i sie ciszmy :) pzdr
Pique - 6
Bojan - 7
Gudjohnsen - 3
0
Hadim niestety maja casillasa ;> ale to nie moze sie ciagnac wiecznosc niedlugo przegraja BARCA - SZACHTAR 3:1 :) oby henry cos strzelil :)
0
on przypomina carlesa puyola z mlodych lat :P oby byl taki jak carles :)))a co do jego gry to nawet nawet wydaje sie lepszy od pique : > na lewej obronie mogl by se grac choc sylvinho dla mnie najlepszy jest "stary" ale walczy zawsze umie wrzucić a nie to co ten abidal no ale jest jak jest pzdr!
0
guardiola marnuje go....
0
poprawa jest wczesniej przegralismy tym razem remis a jutro powinno byc zwyciestwo i zacznie sie nowa era barcy a nie juz wszyscy go chca zdymisiowac debile :P bez obrazy bo gdzies to czytalem :?
0
powinien byc sklad :
Valdés; Alves, Puyol, Márquez, Sylvinhol; Xavi, Touré, Iniesta; Messi, Henry , Bojan . Eto'o na lawce niech zasiadzie : > tak bym chchial ale pewnie bedzie inny sklad :< i znow Henry na lewym skrzydle i jak on ma strzelac bramki....?
0
dokladnie atk ale benzema przydal by sie : > nie powiem :P
0
zawsze puszczali w tvp2 w srody a we wtorki nima :(( szkoda bo pewnie by lecial mecz Barcy : S ale mysle ze tym razem wygramy do 3 razy sztuka :)
0
ma cyfrowym postacie nie ma jedynie na canal+ :>
0
statystyki ostatnio sa wazne tzn sprawdzaja sie ... ! :D tak samo bylo w meczu Realu z Deportivo hyhy Real nie potrawi wygrac w la coruni od parunastu dobrych lat wiec miejmy nadzieje ze to sie sprawdzi poraz kolejnyu :D do porzdu barca!
0
spoxik czym wy sie przejmujecie : > ? Barca to potega i chwila to potrwa zanim zaczna pieknie grac licze w tym sezonie na zwyciestwo PD :}
0
no i co z tego ze slabo zagral z numancia kaban zalosny jestes to co on gral w tamtym sezonie to bylo niesamowite i na ME oby tak dalej :)