O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3673
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Przykro patrzeć na sam tytuł newsa. Dorastałem patrząc na ten klub..i byłem zawsze dumny, że Katalończycy grają bez sponsora. No nic czasy się zmieniają..futbolem rządzą szejkowie.

0

Mała poprawka Mike :D Ostatnie Copa było w 2015 :)

0

Szkoda :) Wiadomo kasa, ale tradycja bez sponsora była piękna przez lata :) Dzięki za odpowiedzi ! POZDRAWIAM :)

0

Mam pytanie nie na temat. Wiecie może czy w nowym sezonie będziemy mieć ostatecznie logo sponsora na koszulce ????? (oby nie :))

Zobacz wszystkie

0

Przykro patrzeć na sam tytuł newsa. Dorastałem patrząc na ten klub..i byłem zawsze dumny, że Katalończycy grają bez sponsora. No nic czasy się zmieniają..futbolem rządzą szejkowie.

0

Mam pytanie nie na temat. Wiecie może czy w nowym sezonie będziemy mieć ostatecznie logo sponsora na koszulce ????? (oby nie :))

0

Mała poprawka Mike :D Ostatnie Copa było w 2015 :)

0

Szkoda :) Wiadomo kasa, ale tradycja bez sponsora była piękna przez lata :) Dzięki za odpowiedzi ! POZDRAWIAM :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?