Przykro patrzeć na sam tytuł newsa. Dorastałem patrząc na ten klub..i byłem zawsze dumny, że Katalończycy grają bez sponsora. No nic czasy się zmieniają..futbolem rządzą szejkowie.
Przykro patrzeć na sam tytuł newsa. Dorastałem patrząc na ten klub..i byłem zawsze dumny, że Katalończycy grają bez sponsora. No nic czasy się zmieniają..futbolem rządzą szejkowie.
Komentarze
0
Przykro patrzeć na sam tytuł newsa. Dorastałem patrząc na ten klub..i byłem zawsze dumny, że Katalończycy grają bez sponsora. No nic czasy się zmieniają..futbolem rządzą szejkowie.
0
Mała poprawka Mike :D Ostatnie Copa było w 2015 :)
0
Szkoda :) Wiadomo kasa, ale tradycja bez sponsora była piękna przez lata :) Dzięki za odpowiedzi ! POZDRAWIAM :)
0
Mam pytanie nie na temat. Wiecie może czy w nowym sezonie będziemy mieć ostatecznie logo sponsora na koszulce ????? (oby nie :))
0
Przykro patrzeć na sam tytuł newsa. Dorastałem patrząc na ten klub..i byłem zawsze dumny, że Katalończycy grają bez sponsora. No nic czasy się zmieniają..futbolem rządzą szejkowie.
0
Mam pytanie nie na temat. Wiecie może czy w nowym sezonie będziemy mieć ostatecznie logo sponsora na koszulce ????? (oby nie :))
0
Mała poprawka Mike :D Ostatnie Copa było w 2015 :)
0
Szkoda :) Wiadomo kasa, ale tradycja bez sponsora była piękna przez lata :) Dzięki za odpowiedzi ! POZDRAWIAM :)