mojo_jojo
Dołączył/a: czerwiec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przykro patrzeć na sam tytuł newsa. Dorastałem patrząc na ten klub..i byłem zawsze dumny, że Katalończycy grają bez sponsora. No nic czasy się zmieniają..futbolem rządzą szejkowie.
0
Mała poprawka Mike :D Ostatnie Copa było w 2015 :)
0
Szkoda :) Wiadomo kasa, ale tradycja bez sponsora była piękna przez lata :) Dzięki za odpowiedzi ! POZDRAWIAM :)
0
Mam pytanie nie na temat. Wiecie może czy w nowym sezonie będziemy mieć ostatecznie logo sponsora na koszulce ????? (oby nie :))