1

@Kgorecki2500 Ten co był dotychczas to ładny był ale ten co ma być to i tak lepszy od Juventusu czy innej Marsylii.

4

Wisła Kraków zmienia herb


1

@4drian0 Nie kojarzę dobrej mobilnej gry piłkarskiej. Jak pierwsze idzie na telefony to hitu się nie spodziewałem.

4

Ochoa oficjalnie jedzie na mundial


0

@lucas/catalan Z tego co widziałem to najbardziej mi się podobała z walk w tym roku. Oglądam jeszcze AEW i NJPW okazjonalnie.

0

@NeroTFP1 Takim talizmanem była nasza Ewa Pajor z finałami Ligi Mistrzów ale na szczęście to zwalczyła i wygrała pierwszy raz po 6 podejściach.

4

Polecam tego bangerka El Grande Americano vs El Grande Americano OG Maska vs Maska. Na razie starcie roku w produkcie WWE i prawdopodobnie świecie wrestlingu.
@PatrychoO @lucas/catalan @zadafcb

1

@MessiForeverTheBest Zobaczymy ale chyba lepiej ona niż Anisimowa. Oczywiście nie twierdzę że mecz będzie łatwy.

7

Ta ćwiartka wygląda dla Mai wygląda przyjemnie. Teraz jest pięknie ale może być jeszcze piękniej.


1

Fajnie to imię pasuje do nazwiska


0

@Nazio_87 Na jedynce Borek na Canal+ Pełka. Co lepsze to zależy od preferencji

1

Iga zagra jutro mecz o 11


3

Niestety Maja przegrała pierwszego seta 1:6 z Marią Sakkari. Ciężka przeprawa. Liczę że będą jeszcze 2 sety i odwróci losy spotkania. Nawet jak dzisiaj przegra to gratuluję życiowego dotychczas osiągnięcia.

3

@thorin Będzie w TVP

1

Mecze towarzyskie Argentyny będą na Polsat Sport.


0

Ostatnia scena z Kilera 2 po napisach idealnie oddaje czekanie na Gordona.


3

Dzisiaj SmackDown jest w Barcelonie. W zeszłym roku na gali w tym samym mieście w trybunach zawitali Lamine Yamal, Alejandro Balde i Hector Fort. Ciekawe kto dzisiaj z naszego klubu zawita jeśli w ogóle.
@zadafcb @lucas/catalan @PatrychoO

10

Iga Świątek wygrała polsko-polski pojedynek z Magdą Linette 6:4 6:4. Magdzie dziękujemy za walkę i udział w turnieju a Idze życzymy dalszych sukcesów w turnieju najlepiej zwycięstwa.

3

Oskar Pietuszewski został przedłużony do 2031 roku z FC Porto


1

@pt9 Też mi tyłka nie urywa ta melodia. Wierzę że mają coś lepszego w repertuarze.

1

@FcPortoFan1999 Kto był ostatnim debiutantem? Termalica?

1

@FcPortoFan1999 Teraz kto by nie wygrał to będę zadowolony. Będzie jakieś odświeżenie w Ekstraklasie. ŁKS nie dawno był.

1

@FcPortoFan1999 Teraz nie miałbym problemu jakby z takim wyprzedzeniem poinformowali o tegorocznym.

0

@AduŚ07 Mecz otwarcia jest taki sam wtedy. Tylko wuwuzeli brakuje

4

Prawdopodobnie Superpuchar odbędzie się tam gdzie pierwotnie planowano czyli na stadionie mistrza Polski w Poznaniu


1

@D10SLEO Jakby za niecałe 2 miesiące znowu podniósł to nie miałbym nic przeciwko ale tym razem serce bije trochę bardziej dla Hiszpanii.

13

Już za 14 dni zaczyna się mundial. Ale ten czas zapindala.

1

Patrzę chwilę baraże i tam w ŁKS gra japończyk o nazwisku Hinokio.

6

W tym roku Cracovia robi sparing u siebie z Sevillą. Niech potwierdzi się Lech z Porto i 2 renomowane kluby, które zagrają w Polsce sparing.


3

@July_6_BcN Moja ulubiona koszulka z ostatnich lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?