4

Kanał Zero TV wystartuje jutro i będzie dostępny w Polsat Box, Netii i w jakiś kablówkach. W Canal+ będzie dostępny później.


0

@FcPortoFan1999 Jak dobrze liczę to jak dzisiaj Arka przegra to oficjalnie spadnie

3

@kamiVeB W przeszłości 2-3 razy wygrywaliśmy jak było po 15.


1

Możliwe że 16 lub 17 lipca odbędzie się mecz o Superpuchar Polski na stadionie Śląska we Wrocławiu


1

@Giwera Na pewno to będzie spore wyzwanie ale oby się powiodło. Będzie miał na to koło 15-20 meczów jakby zawsze grał.

10

Robercik w kadrze prawdopodobnie będzie grał do Euro jeśli awansujemy.


3

100 puntków to już nie w tym sezonie.
https://x.com/LaczyNasPilka/status/2056038860534976601

5

Ciekawostka
Ostatnim rywalem Górnika Zabrze w Pucharze Europy był Real Madryt w 1988 roku.


2

Mamy niespodziankę w kwalifikacjach. Grecy awansowali na mundial po 22 latach przerwy kosztem Holendrów.


7

Oficjalnie Lech będzie rozstawiony w wszystkich rundach.


13

@Giwera Tylko szkoda tej Szkocji

2

Czyżby Lech i Jagiellonia pokonają wyjazdowe nemezisy w tej samej kolejce?

2

Admin LASK w ekstazie


0

@PIWOSZ89 Wcześniej mecz przełożyli zanim Lewy oficjalnie ogłosił odejście

0

@Coutinho007 Indie to prędzej będą na azjatyckiej edycji, które w tym roku debiutuje a USA próbowała swoją edycję ale się nie przyjęła.

2

@Cyzix Zaprosili ich bo są wielkimi fanami Eurowizji. Miało być jednorazowo ale tak już zostało.

1

Tymczasem w Mołdawii


1

@FcPortoFan1999 Patrzę że lata 90 jak na Bayern były słabe.

1

@FcPortoFan1999 A faktycznie. Mój błąd.

1

@FcPortoFan1999 Rok temu było to samo

3

Admin Lecha dzisiaj zasługuje na podwyżkę


1

@Pedri16Future Przegrali z Celticiem i nie zdobyli mistrzostwa. Długo może się nie powtórzyć taka szansa pokonania duopolu z Glasgow.

0

@Pedri16Future Tylko szkoda Hearts

0

@FcPortoFan1999 W 3 rundzie też mogą jaśka dostać. Przypominam że będą rozstawieni.

0

@FcPortoFan1999 Też się dziwię

0

@Nazio_87 Karierę skończył to musi się czymś zająć.

1

Szkoda że Jebali nie jedzie na mundial

3

@Bernard777 Od II rundy. Dopiero mistrz za rok startuje od 4

0

@FcPortoFan1999 Ale minut w 2 połowie doliczą

0

@FcPortoFan1999 Tak myślałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?