mordini123
Dołączył/a: lipiec 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kanał Zero TV wystartuje jutro i będzie dostępny w Polsat Box, Netii i w jakiś kablówkach. W Canal+ będzie dostępny później.
0
@FcPortoFan1999 Jak dobrze liczę to jak dzisiaj Arka przegra to oficjalnie spadnie
3
@kamiVeB W przeszłości 2-3 razy wygrywaliśmy jak było po 15.
1
Możliwe że 16 lub 17 lipca odbędzie się mecz o Superpuchar Polski na stadionie Śląska we Wrocławiu
1
@Giwera Na pewno to będzie spore wyzwanie ale oby się powiodło. Będzie miał na to koło 15-20 meczów jakby zawsze grał.
10
Robercik w kadrze prawdopodobnie będzie grał do Euro jeśli awansujemy.
3
100 puntków to już nie w tym sezonie.
https://x.com/LaczyNasPilka/status/2056038860534976601
5
Ciekawostka
Ostatnim rywalem Górnika Zabrze w Pucharze Europy był Real Madryt w 1988 roku.
2
Mamy niespodziankę w kwalifikacjach. Grecy awansowali na mundial po 22 latach przerwy kosztem Holendrów.
7
Oficjalnie Lech będzie rozstawiony w wszystkich rundach.
13
@Giwera Tylko szkoda tej Szkocji
2
Czyżby Lech i Jagiellonia pokonają wyjazdowe nemezisy w tej samej kolejce?
2
Admin LASK w ekstazie
0
@PIWOSZ89 Wcześniej mecz przełożyli zanim Lewy oficjalnie ogłosił odejście
0
@Coutinho007 Indie to prędzej będą na azjatyckiej edycji, które w tym roku debiutuje a USA próbowała swoją edycję ale się nie przyjęła.
2
@Cyzix Zaprosili ich bo są wielkimi fanami Eurowizji. Miało być jednorazowo ale tak już zostało.
1
Tymczasem w Mołdawii
1
@FcPortoFan1999 Patrzę że lata 90 jak na Bayern były słabe.
1
@FcPortoFan1999 A faktycznie. Mój błąd.
1
@FcPortoFan1999 Rok temu było to samo
3
Admin Lecha dzisiaj zasługuje na podwyżkę
1
@Pedri16Future Przegrali z Celticiem i nie zdobyli mistrzostwa. Długo może się nie powtórzyć taka szansa pokonania duopolu z Glasgow.
0
@Pedri16Future Tylko szkoda Hearts
0
@FcPortoFan1999 W 3 rundzie też mogą jaśka dostać. Przypominam że będą rozstawieni.
0
@FcPortoFan1999 Też się dziwię
0
@Nazio_87 Karierę skończył to musi się czymś zająć.
1
Szkoda że Jebali nie jedzie na mundial
3
@Bernard777 Od II rundy. Dopiero mistrz za rok startuje od 4
0
@FcPortoFan1999 Ale minut w 2 połowie doliczą
0
@FcPortoFan1999 Tak myślałem