O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 44
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Należy mi się porządny kop za chwilową utratę wiary ;]

0

A żem z krzesła spadł xD

0

Ja pierdole!!!

0

Pep i Hiddink ;] Co to było? xD

0

Pierwszy raz w tym sezonie nie rozumiem Pepa...cóż, życie...

Zobacz wszystkie

0

Chcieć, to każdy by chciał, choć swoją drogą przydałby się ktoś na tą pozycję. Eto'o ma trochę za gorącą głowę aby wykorzystywać chociaż połowę "setek" stworzonych mu przez kolegów... Co prawda wolałbym Ville, ale Ibra też swoje plusy ma... Boję się jednak, że Szwed będzie okropnie "gwiazdorzył" co na pewno nie pomoże drużynie, a David Villa ma chyba nieco wiecej pokory, ostatnio mam wręcz wrażenie, że charakterem (podkreślam: charakterem) to taki Iniesta Valencii i właśnie to mi się podoba.

0

Heh, też się złożyłem, tyle że z kumplami ;] Nie ma wyjścia, muszą wygrać.

A co do meczu, to Chelsea na pewno nie zagra w otwarte karty (jak Real), ale nie może też bronić się przez 90 minut... Jedno jest pewne, Hiddink to profesjonalista i wie, że chcieć atakować Barcelonę to jak popełnić samobójstwo, może i zdobędą jednego, dwa gole, ale co z tego skoro wtedy Barca strzeli 6? ;]

Spodziewam się więc kolejnego pokazu "Jak nie należy grać w piłkę" w wykonaniu Chelsea, co nie zmienia faktu, że niebiescy i tak mają przerąbane, bo 1 gola zdobyć muszą... Za to ja nikomu nie muszę mówić co to oznacza...

0

Wygramy 0-2. Potem Real przegra z Sevillą 2-1 i jesteśmy w domku.

0

http://www.you tube.com/watch?v=LCr9_c4rRbU (usunąć spację)

Szok! ;/

10 meczy? Kpiny!

0

Kogoś brakuje... I tu pojawia się problem ;/

A tak na marginesie to czemu Eto'o gra na skrzydle?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?